Rihanna urodziła!

Rihanna urodziła – ta radosna nowina dotarła do nas zza oceanu. Artystka oraz jej partner A$AP Rocky tym samym powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wieść o narodzinach maleństwa gwiazdorskiej pary rozgrzała do czerwoności internet w czwartek po południu polskiego czasu. Ekscytującą wiadomość jako pierwszy podał amerykański serwis show-biznesowy TMZ, czyli ten sam, który kilka miesięcy temu poinformował o ciąży gwiazdy.

Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka

Z informacji podanych przez redakcję serwisu wynika, że dziecko muzycznej pary przyszło na świat w piątek 13 maja w Los Angeles. Jak donosi TMZ, autorka takich hitów jak „Only Girl”, „Diamonds” czy „Umbrella” i jej ukochany doczekali się syna. Imię dla chłopca nie zostało jeszcze wybrane. Świeżo upieczeni rodzice wciąż też nie podzielili się radosnymi nowinami ze swoimi fanami i fankami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziecko Rihanny jest już świecie 

Choć o ciąży Rihanny plotkowano od dawna, to sama zainteresowana dopiero na początku roku potwierdziła medialne spekulacje. 31 stycznia portal TMZ zamieścił w sieci zdjęcia pochodzącej z Barbadosu piosenkarki w towarzystwie A$APa Rocky'ego. Uwagę internautek i internautów przykuł mocno zaokrąglony brzuch gwiazdy muzyki pop. Kilka dni później Riri opublikowała na swoim instagramowym profilu fotografię, na której dokładnie było widać, jak bardzo zaawansowana jest jej ciąża.

Przypomnijmy, że Rihanna i A$AP Rocky zaczęli się spotykać w połowie 2020 roku. Niespełna rok później, na łamach magazynu „GQ”, amerykański raper oficjalnie potwierdził, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń – nazywając ukochaną „miłością swojego życia”​​​. Zakochani po raz pierwszy pojawili się na czerwonym dywanie razem podczas ubiegłorocznej MET Gali. Pełną historię związku Rihanny i A$APa Rocky'ego znajdziecie tutaj

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: