Rihanna od lat uchodzi nie tylko za wszechstronnie utalentowaną artystkę i sprawną bizneswoman, ale także za ikonę stylu. W trakcie kilkunastu lat obecności na światowej estradzie sławna Barbadoska zaserwowała nam tyle porywających looków, że wymienienie choć połowy z nich zajęłoby nam zapewne parę dni. Dziś skupimy się więc jedynie na najnowszym okresie w modowym dorobku RiRi, czyli bierzemy pod lupę jej najbardziej intrygujące ciążowe stylizacje. Spoiler alert: jeśli ktoś spodziewa się, że będąc w ciąży gwiazda stawia na bardziej stonowane i praktyczne stroje, może się mocno zdziwić.

Rihanna w ciąży – odważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej

#1

Zacznijmy od stylówki, w której wykonawczyni hitu „Umbrella” pokazała się krótko przed ogłoszeniem światu swojego odmiennego stanu. Ciążowe krągłości sprytnie zamaskowała etolą od Prady, sportową kurtką od brytyjsko-jamajskiej projektantki Martine Rose i mini ze sztucznym futerkiem. Tyle się tutaj zadziało, że skutecznie udało się jej odwrócić uwagę od coraz głośniejszych plotek o ciąży.

fot. Getty Images

#2

Pod koniec stycznia Rihanna i jej partner, raper ASAP Rocky, ogłosili, że faktycznie spodziewają się dziecka. No i się zaczęło. Okazja do zaprezentowania ciążowych krągłości na czerwonym dywanie pojawiła się dość szybko. 11 lutego w Los Angeles odbył się bowiem event dwóch marek kosmetycznych gwiazdy, Fenty Beauty i Fenty Skin. Założycielka zjawiła się na nim w eksponującym jej już mocno zaokrąglony brzuch komplecie od The Attico.

fot. Getty Images

#3

Jak przystało na stałą bywalczynię tygodni mody, kilka dni po swoich 34. urodzinach Rihanna wylądowała we Włoszech i pospieszyła na pokaz Gucci w ramach Milan Fashion Week. Nakrycie głowy wokalistki, kojarzące się nieco z egipską królową Kleopatrą, fioletowe futro i świetnie skrojone spodnie z wyhaftowanym chińskim smokiem zrobiły ogromne wrażenie. Nie się jednak ukryć, że pierwsze skrzypce i tak ostatecznie zagrał całkowicie odsłonięty brzuszek gwiazdy.

Zobacz także:

#4

Na zdecydowanie bardziej jednolitą stylizację Rihanna postawiła z kolei podczas pokazu Off-White, poświęconego pamięci zmarłego pod koniec ubiegłego roku dyrektora naczelnego marki, Virgila Abloha.

fot. Getty Images

#5

Skoro już o fashion weekach, to nie sposób nie wspomnieć tutaj o głośnej stylizacji Rihanny z pokazu Diora na Paris Fashion Week. Na początku marca we Francji nie panowały zbyt wysokie temperatury. To jednak nie powstrzymało artystki przed pokazaniem się w praktycznie samej bieliźnie, ale czego się nie robi dla mody.

fot. Getty Images

#6

Rihanna lubi klasyczną czerń, ale tak samo uwielbia bawić się kolorem. Tylko popatrzcie na ten niesamowity turkusowy kostium od Stelli McCartney!


#7

Choć RiRi w ostatnich tygodniach nie stroni od eksponowania swojego ciążowego brzucha, to od czasu do czasu stawia też na stary, dobry oversize. Sięgające niemal samych pachwin, przeogromne kozaki z dopasowanym kolorystycznie płaszczem wywołały ekstazę wśród fashionistek.


Która z dotychczasowych ciążowych stylizacji Rihanny zrobiła na was największe wrażenie?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.