Rihanna i ASAP Rocky od dłuższego czasu uchodzą za jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Trudno się więc dziwić, że internet niemal dosłownie wybuchł na wieść o tym, że piosenkarka i bizneswoman oraz raper spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Zdjęcia ciężarnej gwiazdy z jej ukochanym u boku od tygodni robią prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Fani i fanki nie tylko zachwycają się oryginalnymi stylizacjami słynnej power couple, ale przede wszystkim cieszą się bijącym od nich ze wspólnych fotografii szczęściem. Czyżby jednak sielanka Rihanny i ASAP Rocky'ego właśnie dobiegła końca?

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się?

Chyba nikt się nie spodziewał, że Rihanna i ASAP Rocky zaczną trendować na Twitterze z TAKIEGO powodu. W czwartek późnym wieczorem popularny modowy influencer znany w sieci jako Louis opublikował serię wpisów, w których doniósł o szczegółach... nagłego rozstania pary. Powodem rozpadu związku miała być zdrada, której podobno dopuścił się raper.

Rihanna i ASAP Rocky rozstali się. Rihanna zerwała z nim po tym, jak przyłapała go na zdradzie z projektantką butów Aminą Muaddi - czytamy.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że wspomniana przez pochodzącego z Paryża influencera Amina Muaddi to bliska koleżanka Rihanny. Co więcej, to właśnie ona zaprojektowała linię butów dla jej marki odzieżowej Fenty.

Louis dodał również, że autor hitu „Praise The Lord (Da Shine)” i pochodząca z Rumunii designerka znają się już od dawna i także już mieli okazję ze sobą współpracować. Do ich rzekomego zbliżenia miało dojść podczas ostatniego Paris Fashion Week.

Rihanna i ASAP Rocky na razie nie odnieśli się do tych sensacyjnych doniesień.

Myślicie, że w tych szokujących plotkach jest choć ziarnko prawdy?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach. 

Zobacz także: