Ostatnio w amerykańskich mediach pojawiły się informacje, według których Rihanna i A$AP Rocky, czyli jedne z najpopularniejszych gwiazd muzyki na świecie, są razem. Skąd wzięły się te doniesienia? W ubiegły weekend para została przyłapana na kolacji z przyjaciółmi w nowej restauracji w Nowym Jorku, o czym poinformował m.in. magazyn People. Czy między Rihanną i A$AP Rockym rzeczywiście jest coś więcej? 

Rihanna i A$AP Rocky są parą?

To nie pierwszy raz, gdy zagraniczne media spekulują na temat związku Rihanny i A$AP Rockyego. W styczniu tego roku, czyli przysłowiową chwilę po rozstaniu topowej wokalistki z arabskim miliarderem Hassanem Jameelem portal The Sun przekazał pierwsze informacje na ten temat.  Czy faktycznie łączy ich coś więcej?

Warto wspomnieć, że Rihanna i A$AP Rocky przyjaźnią się od wielu lat. Mają na swoim koncie wspólne występy. Co więcej, raper pojawił się w ostatniej kampanii Fenty Beauty, czyli marki urodowej stworzonej przez Rihannę. Wielu fanów uważa, że gwiazdy muzyki bardzo do siebie pasują i stworzyliby naprawdę piękną parę. 

Czy Rihanna i A$AP Rocky są razem? Jak dotąd główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali doniesień dotyczących związku. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary (albo wspólne zdjęcie na Instagramie!). 

Przypomnijmy, że na niespełna rok temu Rihanna rozstała się Hassanem Jameelem po trzech latach związku. Wcześniej spotykała się m.in. z Chrisem Brownem. Z kolei A$AP Rocky był w przeszłości związany z Kendall Jenner oraz Daiane Sodre. 

Rihanna stworzyła markę z kosmetykami do pielęgnacji! Co znajdziemy w ofercie Fenty Skin i kiedy produkty trafią do sprzedaży? >>>