Rihanna jest w ciąży? Ojcem ASAP Rocky?

„Ona jest w ciąży?”, „Ciążowy brzuszek”, „ASAP Rocky będzie tatą” – to właśnie takie komentarze pojawiły się w sieci pod najnowszymi zdjęciami Rihanny zrobionymi na jej rodzinnej wyspie Barbados podczas wczorajszej uroczystości wypowiedzenia przysięgi wierności królowej Elżbiecie II. Piosenkarka pojawiła się na gali jako gość honorowy, tym bardziej, że uznano ją za bohaterkę narodową. O tym jednak mówi się dziś niewiele, bo wszyscy skupili się na ciąży aktorki. Domniemanej, warto dodać, bo ani Rihanna ani jej obecny partner – raper ASAP Rocky nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie. Internauci jednak wiedzą lepiej. Rihanna spodziewa się dziecka. Ich zdaniem to pewne. Dlaczego?

O tym, że Rihanna jest w ciąży mają świadczyć krągłości artystki. Fani dopatrzyli się ich, bo piosenkarka miała na sobie dopasowaną do ciała satynową sukienkę. A satyna, jak wiadomo, jest bezwzględna dla sylwetki. Wyeksponowała więc spory biust Rihanny, a także jej lekko wystający brzuszek. Czy to wystarczający powód, by uznać, że Rihanna spodziewa się dziecka? Według fanów  – tak – tym bardziej, że Barbadoska podczas uroczystości długo trzymała się za brzuch. 

„Gratulacje” – pod zdjęciami w sieci zaczęli pisać wielbiciele gwiazdy. Tak często, że trudno ocenić, jaka jest prawda. Pojawił się nawet pierwszy oficjalny Tweet o ciąży piosenkarki opublikowany przez The Academy. 

Rihanna i ASAP Rocky zostaną rodzicami?

Z góry założono więc także, że ojcem dziecka jest ASAP Rocky, z którym artystka spotyka się mniej więcej od roku. Oficjalnie razem pojawili się ostatnio na gali MET – największym święcie mody, organizowanym przez Annę Wintour. Nie kryli wówczas, że są bardzo szczęśliwi. Zresztą już wcześniej wypowiadali się na swój temat w samych superlatywach. „Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną” – wyznał ASAP Rocky w jednym z wywiadów. A skoro tak, być może zdecydowali się powiększyć rodzinę. Dopóki jednak sami nie wypowiedzą się w tej sprawie, pewności mieć nie możemy. Tym bardziej, że figura Rihanny w niczym nie odbiega od normy – nawet z delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem, którego doszukali się fani, a który czasem jest taki po prostu ze względu na cechy genetyczne czy zbliżający się okres. O ciąży powinna poinformować więc sama zainteresowana, a nie jej wielbiciele, których uwagi są po prostu nie na miejscu.