Rihanna nie eksperymentuje ze swoim wyglądem zbyt często. Ostatnio zmieniła fryzurę na początku sierpnia, jednak nie była to duża zmiana. Postawiła wtedy na klasyczną grzywkę, opadającą na oczy. Po grzywce nie ma już śladu, a wokalistka ponownie przeszła metamorfozę. Tym razem zmieniła kolor włosów. Zobaczcie, na jaki postawiła i jak wygląda.

Rihanna zmieniła fryzurę. Jest teraz blondynką

35-latka została sfotografowana przez paparazzi w sobotę i niedzielę. Nie sposób nie zauważyć jej odmienionej fryzury. Gwiazda postawiła na zupełnie nowy kolor. Dotychczas kojarzona była z jej czarnymi włosami. Jednak one są już przeszłością. Rihanna została blondynką!

Wokalistka postawiła na casualową stylizację – bluzę, szerokie dżinsy i oversizowy płaszcz, który idealnie komponował się z jej nowym kolorem włosów.

fot. Backgrid/East News

Dzień później artystka ponownie została przyłapana na mieście. Tym razem postawiła na look all black – golf, legginsy i błyszczący płaszcz z futrem. Włosy znowu zostawiła rozpuszczone przez co możemy podziwiać ich piękny, ciepły kolor.

fot. Backgrid/East News

Nowy kolor włosów Rihanny to jeden z najmodniejszych odcieni blondu na 2023 rok

Odcień, na który zdecydowała się Rihanna to expensive honey. Na ten kolor postawiło w tym roku wiele gwiazd, między innymi Kim Kardashian czy Jennifer Lawrence. Nazwa Expensive honey nie jest przypadkowa. Ten odcień blondu zawiera w sobie ciepłe tony, przypominające kolor miodu. Dodatkowo sprawi, że każdy look będzie wyglądał bardziej luksusowo.

Zobacz także:

Więcej na temat expensive honey przeczytacie w artykule poniżej. Co sądzicie o nowym looku Rihanny? My uważamy, że gwiazda w blondzie wygląda cudownie.