W ubiegłym tygodniu serial Riverdale powrócił na platformę Netflix. W piątym sezonie produkcji główne bohaterki i bohaterowie kończą liceum, a następnie rozpoczynają nowe życie z dala od mrocznego miasteczka. W związku z siedmioletnim przeskokiem czasowym do obsady Riverdale 5 dołączy kilka nowych osób. Wśród nich Chris Mason, który wcieli się w rolę męża Veroniki Lodge (nie mamy wątpliwości, że nie polubimy kontrolującego i przesadnie zazdrosnego pracownika Wall Street). Fani są przekonani, że w piątym sezonie Riverdale zagra również Nina Dobrev. Czy gwiazda Pamiętników wampirów rzeczywiście dołączy do obsady serialu The CW? A jeśli tak, w jaką rolę się wcieli? Szczegóły na ten temat znajdziesz poniżej. 

Nina Dobrev zagra w Riverdale 5? Fani nie mają wątpliwości

Nina Dobrev dołączy do obsady Riverdale? Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu. W listopadzie 2020 roku aktorka opublikowała na Instagramie serię zdjęć z odtwórczyniami głównych ról w Riverdale, a mianowicie z Camilą Mendes (serialową Veronicą Lodge), Lili Reinhart (Betty Cooper) i Madelaine Petsch (Cheryl Blossom). Towarzyszył im szermierz Miles Chamley-Watson. Co więcej, Nina Dobrev dodała do swojego postu znacznik lokalizacji, z którego wynika, że zdjęcia zostały wykonane w Vancouver. Przypomnijmy, że nagrania serialu odbywają się właśnie w tym – kanadyjskim mieście. 

Fani nie mają wątpliwości, że „coś jest na rzeczy” i Nina Dobrev pojawi się w Riverdale 5. Według nieoficjalnych informacji, 32-letnia gwiazda miałaby zagrać Jessikę, czyli dziewczynę Jugheada Jonesa (w tej roli Cole Sprouse). Bohaterka ma 20 lat i uchodzi za totalną hipsterkę. Jak się okazuje, nie jest szczęśliwa w związku z aspirującym pisarzem. 

Warto jednak zauważyć, że jak dotąd twórcy Riverdale nie potwierdzili, że Nina Dobrev dołączy do obsady serialu. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie produkcji albo na premierę czwartego odcinka, gdy nastąpi zapowiadany już przeskok czasowy. Będzie on dostępny na platformie Netflix od 11 lutego 2021. Nie możemy się doczekać, a ty?

Riverdale 5 – data premiery, zwiastun, fabuła, zmiany w obsadzie i wszystko, co wiemy o nowym sezonie serialu >>>