Gdy ponad 10 lat temu Robert Pattinson zagrał w filmowej wersji sagi Zmierzch wampira Edwarda stał się nie tylko bożyszczem nastolatek zaczytanych w powieściach Stephanie Meyer, ale również jedną z najgorętszych partii w Hollywood. Prawie nikogo nie zdziwił wtedy fakt, że zaczął spotykać się ze swoją koleżanką z planu Kristen Stewart, czyli filmową ukochaną. Ta relacja nie zakończyła się jednak zbyt dobrze. Para rozstała się po czterech latach w atmosferze skandalu. Kristen zdradziła Roberta z żonatym reżyserem Rupertem Sandersem, a zdjęcia potwierdzające romans trafiły do sieci. Związku nie udało się odbudować, ale plotki o tym, jakoby filmowy Edward i Bella wrócili do siebie, nigdy nie ucichły. Szczególnie, że można było nawet przyłapać ich razem w momencie, kiedy Robert Pattinson zerwał zaręczyny z piosenkarką FKA Twigs, a Kristen Stewart spotykała się z modelką Stellą Maxwell. Późnej aktor zaczął spotykać się z modelką i aktorką Suki Waterhouse i właśnie na tym etapie wszyscy się zatrzymaliśmy.


Robert Pattinson wyznał, jakie relacje łączą go z Kristen Stewart >>>
 

Robert Pattinson ma romans z Margot Robbie?

Według niektórych serwisów plotkarskich sprawa wcale nie jest taka oczywista. Donoszą bowiem, że gwiazda najnowszego filmu Christophera Nolana Tenet oraz nowy Batman romansuje z inną koleżanką po fachu, w dodatku żonatą. Chodzi o Margot Robbie, która od czterech lat jest żoną swojego wieloletniego partnera, Toma Ackerleya. Aktorka bardzo chroni swoje życie prywatne, rzadko pokazuje męża i nawet nie zabiera go zbyt chętnie na ścianki. Skąd w ogóle pomysł, że mogłaby romansować z Pattinsonem?


Czy Robert Pattinson zagra w filmie „Midnight Sun”, czyli kolejnej części sagi „Zmierzch”? >>>
 

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że połączyły ich produkcje, w których oboje grają kultowych bohaterów DC Comics, czyli Robert wspomnianego już Batmana (w nadchodzącym obrazie w reżyserii Matta Reevesa), zaś Margot Harley Quinn (w Legionie samobójców i Ptakach nocy). Tę dość wątpliwą historię próbowano jeszcze podgrzewać, ale prawda jest taka, że nie pojawiły się żadne twarde dowody na to, że aktorzy mogą mieć się ku sobie. Jeszcze gdyby grali w jednym filmie, podstawy do romansu może i dałoby się znaleźć. Jednak w tym przypadku, ktoś po prostu na siłę chciał sparować aktorów. Nic nowego! 

Cała ta historia staje się kompletnie pozbawiona sensu biorąc pod uwagę fakt, że kilka dni temu filmowy Batman spacerował po ulicach Londynu właśnie z Suki Waterhouse, co udało się uchwycić paparazzi. Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ. Mówi się że para może być nawet zaręczona! Możemy być więc spokojni, że romans Roberta i Margot to tylko wytwór naprawdę wybujałej wyobraźni redaktorów niektórych portali. Pattinson nie zamierza rozbijać małżeństwa Robbie, a ona nadal może skutecznie zachować swoje życie uczuciowe tylko i wyłącznie dla siebie i męża.


Ten płaszcz to prawdziwa klasyka! Kochają go Francuzki i... Margot Robbie! >>>

Zobacz także: