Historia związku Roberta Pattinsona i Suki Waterhouse to szereg znaków zapytania. Pierwsze plotki na temat tego, że tę dwójkę łączy coś więcej, pojawiły się w połowie 2018 roku. Medialne doniesienia nie spotkały się z reakcją żadnej ze stron. Paparazzi nie odpuszczali jednak tej parze, więc mogliśmy oglądać ujęcia z ich wspólnych wyjść do restauracji lub na spacer. Na tym jednak koniec. Sami zainteresowani pokazali, że aktorskie umiejętności nie są ich jedynymi zdolnościami. Miesiącami, a później latami udowadniali, że dyskrecja jest w ich związku na pierwszym miejscu. Podczas oficjalnych wydarzeń skupiali się na swoich rolach i traktowali zupełnie obojętnie aż do pokazu Diora w Egipicie. Wszyscy, którzy czekali na oficjalne wspólne zdjęcia tej pary, mogą otwierać szampana.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – tajemniczy związek

Wszyscy zainteresowani myśląc o pokazie Diora na jesień 2023 mogli zastanawiać się nad pomysłem na kolejną it-bag, wiodącym kolorem lub nazwiskiem modelki, która otworzy prezentację. Nikt nie spodziewał się, że nowa kolekcja będzie musiała konkurować o uwagę z jedną z najbardziej tajemniczych par w Hollywood. Przez lata zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse są razem na własnych zasadach. Nie liczyliśmy, że zamieszczą w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie lub udzielą wywiadu, w którym rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące ich domniemanych zaręczyn. Teraz jednak wiemy już, że jakiś czas temu byliśmy świadkami zapowiedzi tego, że para nie chce się już dłużej ukrywać.

Na początku 2022 roku Robert Pattinson udzielił wywiadu „GQ”. Rozmowa, która odbyła się przy okazji promocji filmu „The Batman”, w którym gra główną rolę, zeszła wtedy na dość zaskakujące tory. Aktor zdobył się na wyznanie, którego nikt się nie spodziewał. Nawiązał do historii, która miała związek z jego dziewczyną. Pomimo że nie powiedział wprost, o kogo chodzi, to fani i fanki nie mieli wątpliwości, że mówił o Suki Waterhouse. Tym sposobem po latach życia w ukryciu oficjalnie nawiązał do tego, że jest zajęty. Być może był to zamierzony zabieg, ale wykluczone nie jest także, że wyszło to zupełnie przez przypadek. Niezależnie jednak od tego, jak było naprawdę, to mogło przeważyć szalę za tym, żeby w końcu przestali się ukrywać.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – oficjalnie razem

Robert Pattinson i Suki Waterhouse, którzy po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem na pokazie Dior na jesień 2023 w Gizie, zaprezentowali zupełną odwrotność tego, do czego zdążyli przyzwyczaić wszystkich przez kilka lat skrzętnie skrywanej znajomości. Wcześniej unikali wspólnych zdjęć jak ognia. Tu nie tylko pozowali razem, ale jeszcze nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i przytulali się do siebie w obecności fotoreporterów. Czy skoro Robert Pattinson i Suki Waterhouse oficjalnie potwierdzili swój związek, to możemy liczyć na coś więcej? Tego nie wiemy, ale nie ma wątpliwości, że po wspólnej sesji w Egipcie, dziennikarze i dziennikarki będą drążyć ten temat przy każdej sposobności. Być może uda się w końcu potwierdzić na jakim etapie jest ich znajomość i czy faktycznie doszło do zaręczyn, o których mówi się od początku 2020 roku.