Adam Driver to zdaniem Martina Scorsese najlepszy aktor jego pokolenia. Popularność zdobył przede wszystkim dzięki roli Kylo Rena w filmach „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” oraz „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Jednak dopiero film „Dom Gucci”, w którym wcielił się w postać Maurizio Gucciego, ostatecznie przypieczętował jego status crusha. Okazuje się jednak, że wszelkie wyimaginowane związki z Adamem Driverem, o których fantazjują fanki i fani z całego świata, może pokrzyżować zupełnie niewyimaginowana postać – jego żona. Kim jest Joanne Tucker i czym ujęła Adama Drivera? Po przestudiowaniu historii ich związku nie mamy żadnych złudzeń, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych, a wybranka aktora sprawia, że ciężko byłoby z nią rywalizować o jego serce.

Wiele hollywoodzkich par żyje na pokaz. Fani i fanki mają dostęp do najbardziej intymnych szczegółów z ich życia i mogą często wiedzieć o nich więcej, niż o bliskich sobie osobach. Jeżeli zestawimy z nimi Adama Drivera i Joanne Tucker to są zupełnie po przeciwnej stronie osi. W ich przypadku nie ma szans na newsy, do których przyzwyczaili nas Jennifer Lopez i Ben Affleck, siostry z rodu Kardashina-Jenner, a także inne sławy informujące o każdym swoim kroku. Tych dwoje ceni sobie prywatność i skupia się na życiu dla siebie, a nie na pokaz. Pomimo że nie są jedyną słynną parą, która mocno oddziela życie zawodowe od rodzinnego, to jednak należą do mniejszości. Publiczne wystąpienia ograniczają do niezbędnego minimum, a robienie kolejnych selfie jest całkiem poza obszarem ich zainteresowań. Jeżeli trochę się poszpera, można jednak zbudować zarys znajomości tej tajemniczej pary.

Adam Driver i Joanne Tucker – początek znajomości

Adam Driver i Joanne Tucker poznali się w połowie lat 2000. podczas nauki w Juilliard School w Nowym Jorku. To spotkanie musiało być im pisane, bo doprowadził do niego szereg nieoczekiwanych wydarzeń. Kilka miesięcy po zamachach z 11 września 2001 roku Adam Driver postanowił zaciągnąć się do wojska i wstąpił do Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Do takiej decyzji popchnęła go patriotyczna postawa związana z atakiem na jego państwo. W wojsku spędził dwa lata i osiem miesięcy. Jego jednostka została wysłana do Iraku, ale on ostatecznie z nimi nie poleciał. Wszystko za sprawą wypadku, którego doznał podczas jazdy na rowerze. Problemy zdrowotne doprowadziły do tego, że w marcu 2004 roku został zwolniony ze służby wojskowej. Wtedy zaczął rozmyślać o nowym pomyśle na życie. Najpierw przez rok studiował na Uniwersytecie w Indianapolis. Następnie przeniósł się na aktorstwo w Juilliard School. To właśnie ten szereg zdarzeń doprowadził do tego, że poznał żonę i został aktorem. On sam ich wspólne początki podsumowuje w dość zaskakujący sposób: Nauczyła mnie, czym jest ser gouda.

Adam Driver i Joanne Tucker – ślub

Życie prywatne Adama Drivera i Joanne Tucker to więcej sekretów i domysłów niż potwierdzonych informacji. Na szczęście dla fanów i fanek, którzy chcą znać więcej szczegółów, niektórych rewelacji nie są w stanie utrzymywać w tajemnicy w nieskończoność. Tak było chociażby w przypadku ich sekretnego ślubu, który najprawdopodobniej odbył się w 22 czerwca 2013 roku. Jak wyglądała ceremonia, gdzie się odbyła, kto zaprojektował suknię ślubną i jak wyglądała? To tylko część pytań, na które do dziś odpowiedź znają tylko sami zainteresowani i osoby z ich najbliższego otoczenia. Do mediów nie przedostały się fotografie ze ślubu Adama Drivera i Joanne Tucker. Sami zainteresowani również nie wypowiedzieli się na ten temat.

Żona to dla mnie największa bohaterka. Sprawia, że mimo hollywoodzkiego szaleństwa pozostaję normalnym człowiekiem. Ktoś taki w życiu to ważniejsze niż kariera i sukces – powiedział aktor w jednym z wywiadów.

Adam Driver i Joanne Tucker – dziecko

Niektóre gwiazdorskie pary informują na wczesnym etapie ciąży, że spodziewają się dziecka. Inne czekają do momentu, kiedy jest im to już trudno ukrywać i tylko potwierdzają krążące na ten temat plotki. Grono gwiazd, którym informacje o ciąży udało się utrzymać do samego końca, jest niewielkie. Tym bardziej wyjątkowy jest zatem wyczyn Adama Drivera i Joanne Tucker w tej kwestii. O tym, że para została rodzicami plotki krążyły od 2018 roku. Fani i fanki aktora snuli przypuszczenia z powodów wyczytanych między wierszami wskazówek. Ostatecznie jednak Adam Driver ani jego żona nie potwierdzili, że powiększyła im się rodzina. Dopiero w październiku 2019 roku aktor postanowił odnieść się do tej kwestii. Porównał wtedy utrzymanie faktu, że na świecie pojawił się jego syn, do operacji wojskowej. Według niepotwierdzonych informacji chłopiec przyszedł na świat już w 2016 roku.

Adam Driver i Joanne Tucker – pies

Wybiegi Adama Drivera dotyczące jego ewentualnego ojcostwa często były maskowane obecnością psa w jego życiu. Brązowy czworonóg jest często widywany u boku aktora. Towarzyszył nawet swojemu panu podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Posiadanie psa było jednym z marzeń aktora, które niekoniecznie podzielała jest żona. Ostatecznie jednak z miłości była gotowa na poświęcenie i sama zadeklarowała, że kupi mu czworonoga w prezencie, żeby już tylko przestał ciągle o tym mówić. Para nie prowadzi profili w mediach społecznościowych, ale Moose, bo tak dostał na imię, jest widywany na fotografiach wykonywanych przez paparazzi. Być może w opisanej przez nas historii związku Adama Drivera i Joanne Tucker brakuje jakiegoś ważnego wydarzenia, ale biorąc pod uwagę ich niezwykłe umiejętności do ukrywania swojego życia prywatnego, to możemy się o nich nigdy nie dowiedzieć.