Jesienią zeszłego roku Robert Pattinson zerwał zaręczyny z artystką FKA Twigs, której oświadczył się po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Kilka miesięcy temu zagraniczna prasa rozpisywała się o powrocie do Kristen Stewart, z którą byli jedną z ulubionych par show biznesu. Para poznała się na planie filmu Zmierzch i zakochała w sobie także poza kamerą. Chociaż od ich burzliwego rozstania minęło kilka lat, ostatnio zaczęli się widywać, ale ich relacje pozostają przyjacielskie. Wygląda na to, że ktoś inny zdobył serce aktora. To 26-letnia modelka i aktorka, Suki Waterhouse, z którą niedawno wybrał niedawno na randkę. Para nie szczędziła sobie czułości!

Kristen Stewart i Robert Pattinson wrócili do siebie? >>>

Robert Pattinson spotyka się z Suki Waterhouse?

Kilka dni temu przyłapano ich na romantycznej randce w Londynie, z której zdjęcia obiegły sieć. Robert Patinson i Suki Waterhouse wybrali się do kina, aby obejrzeć drugą część musicalu Mamma Mia!, a następnie wybrali na drinki. Według serwisu E! News świadkowie, którzy widzieli tamtego wieczoru parę twierdzą, że aktor i modelka wyglądają na zakochanych. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich obejmują się i nie szczędzą sobie czułych pocałunków. 

Żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji, ale rzeczywiście coś musi być na rzeczy. Nie wiemy, czy to tylko wakacyjny romans czy coś więcej, ale uważamy, że tworzyliby piękną parę! Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów!

Kim jest Suki Waterhouse?

Suki Waterhouse ma 26 lat i jest znaną modelką, próbuje swoich sił również w aktorstwie. Ma za sobą współpracę z takimi markami jak H&M, Chanel i Miu Miu. Zagrała np. drugoplanową rolę w filmie Love, Rosie! Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że spotyka się z reżyserem oraz byłym chłopakiem Jennifer Aniston, Darrenem Arofonsky, ale obydwoje szybko zdementowali te plotki. A wszystko wskazuje na to, że Suki Waterhouse jest nową dziewczyną Roberta Pattinsona!