Bella Hadid i The Weeknd nie są jedynymi, którzy postanowili spróbować jeszcze raz. Pisaliśmy o tym, że modelka i muzyk od jakiegoś czasu znów się spotykają, a ich romantyczny weekend w Paryżu nie pozostawia wątpliwości, że znów są razem. Otóż okazuje się, że w ślad za nimi mogła pójść pewna aktorska para, która swojego czasu była naszą ulubioną i której mocno kibicowaliśmy.

Od ich burzliwego rozstania ze zdradą w tle minęło prawie 5 lat, a od tamtej pory Kristen Stewart i Robert Pattinson nie byli widywani razem. Aktorzy, mimo tego, że próbowali ratować swój związek nawet po tym, gdy świat obiegły zdjęcia dokumentujące niewierność Kristen, nie przetrwali tej trudnej sytuacji i podjęli decyzję o rozstaniu. Robert był z związku z piosenkarką FKA Twigs, jednak zerwał z nią pod koniec 2017 roku. Natomiast Kristen od 2 lat spotyka się z Aniołkiem Victoria's Secret, Stellą Maxwell. Mimo wszystko, fani nie mają wątpliwości, że coś jest na rzeczy między filmową Bellą i Edwardem.

Kristen Stewart i Robert Pattinson przyłapani na randce? >>>

Na początku tego roku paparazzi przyłapali Kristen i Roberta na drinku w barze w Los Angeles. Spotkali się wtedy po raz pierwszy od kilku lat, a świadkowie zdarzenia mówili, że dało się zauważyć między nimi chemię. Parę miesięcy później temat powrócił, a parę znów widziano kilka razy razem m.in. na urodzinowej imprezie Lily Rose-Depp w hotelu Chateau Marmont. Zdjęcia możecie zobaczyć na serwisie Daily Mail. Jeżeli nawet nie łączy ich uczucie, wygląda na to, że są co najmniej przyjaciółmi. Chcielibyście, żeby Kristen Stewart i Robert Pattinson wrócili do siebie?