Zabieramy was na spacer po stolicy tropem seksownych sukienek w stylu retro, skórzanych kurtek ramonesek, ponadczasowych kardiganów oraz otulających płaszczy z metką Rage Age. Inspiracje z przeszłości doprawione śmiałymi wizjami przyszłości dają w efekcie nowoczesne ubrania, które doskonale sprawdzają się w miejskiej dżungli. Niesztampowe, ale i ponadczasowe. Wygodne i eleganckie. Przy tym też z pazurem. A wszystko to najlepszej jakości, bo przecież mamy do czynienia z modą z półki premium

Nas zachwyciły przede wszystkim sukienki, które cechuje zarówno romantyzm, jak i odrobina szaleństwa. W wersji mini, z balonowymi rękawami, w kwiatowe printy czy ze skóry – to ukłon w stronę lat 80. i świetna opcja na randkę z… miastem. Do tego typu stylizacji niezastąpiona będzie kultowa ramoneska. Z kolei codzienny flirt z miejską rzeczywistością zapewne ułatwią otulające płaszcze z wełny i alpaki, kraciaste kurtki czy klasyczne kardigany w stonowanych kolorach. To, co je wyróżnia, to świetne kroje i najlepsze materiały. Wszystkie te elementy – wśród nich wiele evergreenów – pozwalają stworzyć kompletną garderobę na okres jesienno-zimowy, choć nie tylko. 

Ubrania z najnowszej kolekcji Rage Age powstały w duchu „fair trade” oraz „less waste”. Dla brandu ważne jest to, aby uniknąć nadprodukcji i działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wysoka jakość i ponadczasowe projekty pozwolą cieszyć się nimi przez lata.

W najnowszej kolekcji Rage Age oczywiście nie brakuje modeli dla mężczyzn – takich jak choćby bluzy, miękkie t-shirty, skórzane kurtki oraz klasyczne swetry. Warto przypomnieć, że marka powstała właśnie z myślą o mężczyznach. Linia odzieży damskiej pojawiła się dopiero w 2019 roku, ale od razu okazała się strzałem w dziesiątkę. 

Ubrania z najnowszej kolekcji marki Rage Age dostępne są w sklepie internetowym z modą premium modivo.pl oraz eobuwie.pl.