Telewizja Polska robi wszystko, co w jej mocy, aby program You Can Dance - Nowa Generacja był murowanym hitem jesiennej ramówki. Jak informowaliśmy już wcześniej, producentom z Woronicza udało się zwerbować do jury znanego i cenionego choreografa Agustina Egurrolę, mającą na swoim koncie występy z Jennifer Lopez tancerkę Klaudię Antos oraz związanego od wielu lat ze sceną baletową Mishę Kostrzewskiego, czyli rodzonego brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Z kolei na główną prowadzącą wybrano ulubienicę władz TVP, Idę Nowakowską. Okazało się jednak, że to nie koniec ekscytujących ogłoszeń.

„You Can Dance” powraca w zupełnie nowej wersji

You Can Dance - Nowa Generacja to na ten moment jedyny w Europie talent show poświęcony w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Do walki o jak najwyższe słupki oglądalności programu zatrudniono więc jedną z największych gwiazd młodego pokolenia, Roksanę Węgiel.

Zwyciężczyni The Voice Kids i Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 ma okazję sprawdzić się w roli współprowadzącej show. Po castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu - Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych.

Roksana Węgiel współprowadzącą „You Can Dance - Nowa Generacja”

Udało nam się dowiedzieć, że wykonawczyni hitów Anyone I Want To Be i Dobrze jest, jak jest będzie miała za zadanie wspierać młodych tancerzy biorących udział w pierwszej polskiej edycji tanecznego show.

Hejka Kochani! Tu Roksana Węgiel. Mam dla Was super newsa! Dołączam do ekipy „You Can Dance - Nowej Generacji”. Będę kolejną prowadzącą. Będę takim wsparciem dla uczestników. Bardzo się cieszę. Jest tutaj przecudowna atmosfera - wyznała 

Utalentowana szesnastolatka przyznaje, że jest wręcz oczarowana młodymi uczestnikami, których dotychczas spotkała na planie programu.

Dzieci są przekochane, przezdolne. Jest tutaj najlepiej na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj być. Oglądajcie już od września na TVP2. Będzie się działo! - dodała.

Zobacz także: