Osiemnastoletnia Roksana Węgiel nie zwalnia tempa

Roksana Węgiel jest już pełnoletnia. Dokładnie 11 stycznia dorastająca na oczach całej Polski zwyciężczyni programu „The Voice Kids” i Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci skończyła 18 lat. Mająca na swoim koncie liczne sukcesy młoda artystka przymierza się właśnie do wydania swojej drugiej studyjnej płyty. W ramach promocji nadchodzącego albumu zatytułowanego „13+5” oraz pochodzącego z niego singla o nazwie „Ciche szepty” piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu. Po raz pierwszy publicznie poruszyła w nim m.in. temat swojego związku.

Roksana Węgiel otwarcie o swoim chłopaku

O tym, że Roxie Węgiel jest szczęśliwie zakochana, mówiło się w mediach już od kilku miesięcy. Chroniąca swoją prywatność wokalistka początkowo nie komentowała jednak doniesień medialnych. Przełom nastąpił dopiero na początku tego roku, gdy podczas urządzonej na Instagramie sesji Q&A wykonawczyni hitu „Dobrze jest, jak jest” potwierdziła, że ma nowego chłopaka.

Chcę w końcu sprostować ten temat. Tak, to prawda. Jestem z nim od września i to bardzo szczęśliwa. A jego skóra pachnie lepiej niż ostatnie dni wakacji heh – wyznała Roksana, parafrazując tekst przeboju „Deszcz na betonie” z repertuaru Taco Hemingwaya.

Tożsamość ukochanego nastoletniej gwiazdy długo nie pozostała tajemnicą. Tego, kim jest chłopak Roksany Węgiel, dowiadujemy się z najnowszego wywiadu, którego artystka udzieliła serwisowi Plejada. Na jaw wyszło, że serce piosenkarki skradł dwudziestosześcioletni songwriter i raper Kevin Mglej.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron – powiedziała Roxie.

Laureatka Eurowizji Junior 2018 przyznała, że jej partner daje jej poczucie bezpieczeństwa oraz okazuje jej ogromne wsparcie.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – wyznała Roksana Węgiel w rozmowie z Sergiuszem Królakiem.

Roksana Węgiel odniosła się też do dość sporej różnicy wieku w jej nowym związku. Kevin jest bowiem od niej starszy o ponad 8 lat.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – wyjawiła.

Zwyciężczyni 3. edycji programu „Dance Dance Dance” wyjawiła też, co najbardziej urzekło ją w jej nowym partnerze.

W zasadzie to wszystko... Dla mnie Kevin łączy w sobie wszystkie cechy, które cenię u mężczyzn. Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie – czytamy.

Z wywiadu dowiadujemy się też, jak na ostatnie wydarzenia w życiu uczuciowym Roxie zareagowali jej bliscy. Artystka zapewnia, że rodzice nie tylko szanują jej wybory, ale wręcz świetnie dogadują się z jej wybrankiem.

Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka „Kiedy dorosnę”. Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi – wyjawiła.

Roksana Węgiel o wierze w Boga

Wykonawczyni przeboju „Anyone I Want To Be” zdradziła, że na jej nowej płycie znajdą się bardzo osobiste utwory. W rozmowie z dziennikarzem Plejady wyznała, że najbardziej wymagające pod względem emocjonalnym były dla niej piosenki „Ufam ci” oraz „Kilka chwil”, w których opowiada o swojej wierze.

Moje podejście mimo dorosłego wieku w stosunku do wiary nie uległo zmianie, a te numery odnoszą się bezpośrednio do Boga i tego, jaki wymiar w moim życiu pokrywa wiara. Drugą zwrotkę w „Kilka chwil” napisaliśmy z Kevinem, wracając z adoracji – powiedziała.

Jesteście zaskoczeni szczerymi wyznaniami Roxie?