Kevin Mglej zawodowo

Kevin Mglej spełnia się jednocześnie na kilku płaszczyznach zawodowych. Choć przez pięć lat studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, to swoją przyszłość związał z zupełnie innymi dziedzinami – muzyką i marketingiem. Część z was może go kojarzyć z jego twórczości hip-hopowej. Od 2021 roku wydaje kawałki pod pseudonimem Ratel. Na swoim koncie ma współprace z takimi artystami jak Siles i Gverilla. Jego dotychczas najpopularniejszy utwór to nagrany w duecie z Małymi Miastami singiel „Biała Sukienka”. Na co dzień jednak nie tylko tworzy własne piosenki, ale przede wszystkim spełnia się jako songwriter.

Razem z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim tworzą autorsko-kompozytorsko-producencki team o nazwie Wolf House. Z ich usług skorzystała już plejada przedstawicieli polskiej sceny muzycznej, w tym Justyna Steczkowska, Viki Gabor oraz Marina. Tę ostatnią Kevin wspomógł podczas prac nad jej mundialowym hitem „This Is The Moment”. Mglej jest także współzałożycielem wytwórni muzycznej Unity Records, do której należą m.in. Julia Żugaj i Marcelina Szlachcic.

To jednak nie wszystko. Kevin Mglej jest także właścicielem i szefem agencji marketingowej House of Hype by KM. Jego firma zajmuje się m.in. influencer marketingiem, obsługą kanałów w mediach społecznościowych, kampaniami na TikToku oraz produkcją treści audiowizualnych.

Kevin Mglej prywatnie

Kevin Mglej urodził się w grudniu 1996 roku. Raper, autor piosenek i biznesmen pochodzi z Warszawy. Niedawno wyszło na jaw, że od września 2022 roku jest w związku z młodszą od niego o 8 lat piosenkarką Roksaną Węgiel. Artystka zdradziła, że zbliżyli się do siebie podczas wspólnych prac nad jej drugim albumem studyjnym pt. „13+5”, który zwiastuje stworzony wspólnie przez parę singiel o nazwie „Ciche szepty”.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron – wyjawiła Roxie w wywiadzie dla Plejady.

Nie jest tajemnicą, że zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 w Mińsku nie jest jego pierwszą partnerką. Kevin Mglej w przeszłości był zaręczony z Malwiną Dubowską. Aktorkę możecie kojarzyć chociażby z roli Zosi w serialu „Przyjaciółki” oraz występów w takich popularnych produkcjach jak „W rytmie serca”, „Pułapka”, „Ślad”, „Komisarz Alex”, „Echo serca”, „Papiery na szczęście” i „Ostatnia wieczerza”.

Owocem związku Kevina Mgleja i Malwiny Dubowskiej jest ich syn o imieniu William. Chłopiec przyszedł na świat 28 stycznia 2020 roku.

Myślicie, że Roxie i Kevin zdecydują się wkrótce opowiedzieć więcej o swojej miłości?

Zobacz także: