Jeśli interesują was kwestie związane z pielęgnacją i makijażem, na pewno słyszałyście o promocjach, które regularnie organizuje Rossmann. O jaką akcję chodzi? Oczywiście, 2+2 gratis, w ramach której klientki drogerii są w stanie zrobić naprawdę pokaźne zakupy, a przy tym… nie zbankrutować! Co miesiąc promocją zostają objęte inne produkty. Kosmetyki z jakiego działu Rossmann wezmą udział w sierpniowej akcji rabatowej? Przeczytacie o tym poniżej.

Rossmann 2+2 gratis sierpień 2019: jakie produkty są objęte promocją?

Dzisiaj rozpoczęła się sierpniowa promocja 2+2 gratis w Rossmannie. W tym miesiącu wyjątkowym rabatem zostały objęte produkty do pielęgnacji ciała, pielęgnacji ust, maseczki do twarzy, odżywki do włosów i odżywki do paznokci. Dokładna lista kosmetyków, które kupicie ze zniżką, znajdziecie na stronie internetowej drogerii. Pamiętajcie, że oferta 2+2 gratis skierowana jest wyłącznie do członków Klubu Rossmann i można skorzystać z niej tylko raz. Jak długo będzie można skorzystać z promocji Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa? Akcja rabatowa startuje dzisiaj i potrwa dokładnie przez tydzień. To znaczy tylko jedno - czas zaplanować porządne zakupy kosmetyczne!

Rossmann 2+2 gratis sierpień 2019: co warto kupić podczas promocji?

Tworzycie kosmetyczną listę zakupów i zastanawiacie się, co powinno się na niej znaleźć? Podpowiadamy! Podczas sierpniowej promocji 2+2 Rossmann (naszym zdaniem) warto kupić odżywki do paznokci od Eveline, a także popularne balsamy do ust EOS. Zwróćcie również uwagę na naturalne kosmetyki marki Alterra. Do gustu przypadł nam szczególnie olejek do ciała z piwonią i migdałami.

10 drogeryjnych maseczek, które kosztują grosze, a działają cuda >>>