Rossmann wciąż zaskakuje klientów promocjami i atrakcyjnymi zniżkami na produkty kosmetyczne, ale również środki do mycia domu i pozostałe rzeczy w asortymencie. W maju ruszyła najpopularniejsza wyprzedaż drogerii, czyli –55% na kolorówkę, tzn. kosmetyki do makijażu. Oprócz tego, Rossmann przygotował szereg rabatów z okazji 27. urodzin! Promocja zawierała zniżki na produkty do pielęgnacji ciała oraz włosów, a także środki czystości. Kiedy słynna akcja promocyjna drogerii zakończyła się, na horyzoncie pojawiła się kolejna promocja! Rossmann zaskoczył swoich klientów, których w tym roku wyjątkowo rozpieszcza i ogłosił wyjątkowe zniżki dla klubowiczów, czyli osób, posiadających specjalną aplikację sklepu. To promocja typu 2+2, w ramach której kupicie kosmetyki do makijażu i produkty do pielęgnacji twarzy – zapewne zastanawiacie się, czym różni się od akcji promocyjnej sprzed miesiąca. Sprawdźcie poniżej, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z rabatów na kosmetyki i zaoszczędzić naprawdę ładną sumę pieniędzy!

Rossmann otworzył nowy sklep, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Będziecie zachwycone! >>>

Rossmann promocja 2+2 – na czym polega nowa akcja Lista+

Aby skorzystać z promocji, którą przygotował Rossmann, należy być członkiem klubu drogerii, czyli posiadać aplikację i być na niej zarejestrowanym. Dzięki temu otrzymacie atrakcyjne kupony, które znajdziecie w zakładce Lista+, uprawniające do zniżki. Warto wspomnieć, że każdy klubowicz może mieć inne kupony. Niemniej jednak w zakładce powinniście zobaczyć następujące kategorie: 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji twarzy, 2+2 gratis dla zadbanych dłoni i stóp, 2+2 gratis na produkty do opalania, 2+2 gratis na regenerację skóry, włosów i paznokci, 2+2 gratis na produkty do makijażu oraz 2+2 gratis na produkty do codziennej higieny. Sami widzicie, że akcja rabatowa jest naprawdę atrakcyjna i zawiera wiele różnych kosmetyków oraz marek!

Promocja jest podobna do akcji 2+2, ponieważ dla wszystkich, którzy stworzą listę ulubionych produktów z danej kategorii, Rossmann przygotuje rabaty promocyjne. Zasady promocji są następujące – przy zakupie czterech produktów, dwa najtańsze klienci otrzymają gratis. Co należy zrobić, aby z niej skorzystać? Po pierwsze, aktywować kupon bezpośrednio w aplikacji, a potem rozwinąć listę produktów. Następnie należy wybrać cztery artykuły i dodać je do Listy+. Rabat naliczy się automatycznie po tym, jak zeskanujemy w kasie „Kartę klienta”, dostępną w aplikacji Rossmanna w zakładce „Jestem w drogerii”.

Rossmann promocja 2+2 do kiedy potrwa?

Na pewno będziecie ucieszone faktem, że promocja Rossmann Lista+ ma bardzo długi termin! Kupony, które każdy klubowicz aplikacji może wygenerować w specjalnej zakładce, są ważne do końca roku, czyli do 31 grudnia 2020. Warto wiedzieć, że po aktywacji kuponu, macie 2 tygodnie na jego wykorzystanie. Jeżeli tego nie zrobicie, stracicie rabat na kosmetyki – kupon po prostu przepadnie. Dlatego jeżeli macie ochotę skorzystać z promocji, nie zapomnijcie zrealizować kuponu, gdy już go aktywujecie! Ważne jest również to, że promocja Rossmann Lista+ obowiązuje jedynie w sklepach stacjonarnych. Wybierzecie się do drogerii, aby upolować kosmetyki na promocji?