Promocja Rossmann -55% to jedna z najpopularniejszych akcji promocyjnych drogerii. Nie pojawia się regularnie, a wręcz rzadko, bo tylko dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Jeśli więc już mamy możliwość, to naprawdę warto z niej korzystać. Promocja -55% zawsze dotyczy wybranego asortymentu i tradycyjnie już jest to tzw. kolorówka, czyli kosmetyki do makijażu. Są to zazwyczaj podkłady, pudry, korektory, róże, bronzery, cienie do powiek, rozświetlacze, konturówki, błyszczyki, pomadki i tusze do rzęs.

Rossmann promocja -55%: zasady

Z promocji Rossmann -55% dotychczas mogli korzystać tylko posiadacze aplikacji Rossmann, czyli wszyscy należący do Klubu Rossmann. Ostatnio jednak zasady się zmieniły. W ramach wrześniowej, jesiennej promocji w 2019 roku z akcji promocyjnej mógł skorzystać każdy, nie tylko posiadacz karty Klubu Rossmann. Rossmann wprowadził również inne zasady, jeśli chodzi o wybór produktów. Wcześniej, aby skorzystać z rabatu -55%, należało kupić trzy produkty. Od września 2019 promocja -55% zaczęła obowiązywać także na tylko jeden kosmetyk oraz na kilka sztuk tego samego produktu. To duże ułatwienie, gdyż nie zawsze tak było. Zanim Rossmann to zmienił, promocja naliczała się tylko przy wyborze różnych kosmetyków, czyli posiadających różne kody kreskowe.

Jedna z Waszych ulubionych marek kosmetycznych będzie dostępna w drogeriach Rossmann!

Rossmann promocja -55%: kiedy się zaczyna i do kiedy potrwa?

Nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy wystartuje wiosenna promocja Rossmann -55%. Jednak na jednej z popularnych grup na Facebooku, czyli QualityMakeUp pojawiła się informacja – a warto wziąć pod uwagę, że często wypowiadają się tam w tym temacie bardzo wiarygodne źródła – że promocja rozpocznie się 21 marca. Ile potrwa? Prawdopodobnie do końca marca lub do wyczerpania zapasów, tak jak zazwyczaj. Rossmann odpowiednio wcześniej podaje termin trwania promocji, aby można było przygotować się na zakupy. Śledźcie więc drogerię w mediach społecznościowych, by sprawdzić, czy podane przez nas informacje faktycznie się potwierdzą. 

W sklepach Rossmann stanęły automaty do napełniania butelek środkami czystości i kosmetykami