Marki kosmetyczne gwiazd mają ułatwiony start. Wraz ze znanym nazwiskiem szybko zdobywają popularność. Sama sympatia do stojącej za nimi aktorki lub piosenkarki może być jednak chwytem tylko w przypadku zakupu pierwszego opakowania. Po kolejne sięgną już tylko osoby zadowolone nie tylko z akcji promocyjnej, ale przede wszystkim z zawartości. Staż marki Rare Beauty i stale rosnąca popularność jej produktów, którą potwierdzają zadowolone użytkowniczki i użytkownicy, jasno pokazuje, że Selena Gomez od samego początku miała na celu zbudowanie prawdziwego imperium kosmetycznego, a nie marki na chwilę. Wiele z jej produktów osiąga status bestsellera i szybko znika ze sklepowych zapasów. Jakiś czas temu pisaliśmy o różu od Seleny Gomez. To jednak tylko jeden z przebojów Rare Beauty. Kolejnym jest rozświetlacz od Seleny Gomez. Wszystko wskazuje na to, że to produkt doskonały.

Rozświetlacz od Seleny Gomez – Rare Beauty Positive Light Liquid Luminizer

Znalezienie idealnego rozświetlacza wcale nie jest prostym zadaniem. Efekt, który nada naszej cerze taki kosmetyk, musi być maksymalnie naturalny, jakby faktycznie emanowała swoim własnym blaskiem. Granica między subtelnym połyskiem naszych marzeń, a przesadnie błyszczącymi smugami niestety jest bardzo cienka. Z tego względu w grę nie wchodzą przypadkowe rozświetlacze, które po prostu zostawiają na twarzy świetliste mazaje. Kiedy już trafi się na kosmetyk, który w końcu będzie dawał naturalnie wyglądające, promienne wykończenie bez nadmiaru blasku, to już nigdy nie sięgnie się po inny, bo i po co. Sekret rozświetlacza Rare Beauty Positive Light Liquid Luminizer wcale nie tkwi zatem w fakcie, że marka należy do Seleny Gomez. Ten kosmetyk naprawdę ma to, czego wiele osób nie może znaleźć od lat, a wszystko dzięki perłom odbijającym światło zawartym w formule, które dodatkowo wspiera jeszcze kompozycja roślinnych wyciągów z lotosu, gardenii i białej lilii wodnej.

Rozświetlacz od Seleny Gomez – opinie

Często o najlepszych kosmetykach dowiadujemy się za pomocą poczty pantoflowej. W przypadku rozświetlacza Rare Beauty Positive Light Liquid Luminizer sprawy mają się podobnie. Autorytet gwiazdy zrobił oczywiście swoje, ale opinie, które można znaleźć w sieci, tylko potwierdzają, że ta konkretna artystka ma nie tylko talent do śpiewania, ale również prowadzenia marki kosmetycznej. Najwięcej na ten temat mają do powiedzenie użytkowniczki TikToka, ale nie tylko one. Nawet w internetowych drogeriach przeważają zachwyty na temat tego kosmetyku. Użytkowniczki wskazują głównie na naturalny efekt, który pozostawia na skórze, ale na tym wcale nie poprzestają.

Aplikuje się go łatwo, stapia się ze skórą mokrą ale i już przypudrowaną, błysk jest szlachetny, dzienny, nieprzesadzony raczej upiększający w zdrowy sposób – napisała jedna z internautek i podkreśliła w nagłówku swojego komentarza, że to jej ulubieniec. Przypieczętowała to też dając 5/5 gwiazdek.

Nie byłam przekonana do rozświetlaczy w płynie, ale była to przemiła niespodzianka :) Produkt gładko rozprowadza się po skórze i zostaje na wiele godzin bez poczucia ciężkości – napisała inna z zadowolonych klientek.

Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na naturalne wykończenie, które jest obecnie tak bardzo pożądane, ale również na kilka innych kwestii. Trwałość to jedna z nich. Kiedy przed wyjściem z domu starannie przygotowujemy nasz makijaż, to dobrze robić to z myślą, że w ciągu dnia nie będziemy musiały go kilka razy poprawiać. Nawet łatwość aplikacji może dla wielu osób okazać się bardzo ważną wskazówką. Nie każdy ma bowiem zdolności i wprawę w posługiwaniu się każdym z dostępnych na rynku kosmetyków. Czy zatem od rozświetlacza Rare Beauty Positive Light Liquid Luminizer można oczekiwać więcej? W naszym przypadku spełnia absolutnie wszystkie wymagania, ale z pewnością znajdą się i tacy, którzy od kosmetyków oczekują czegoś zupełnie innego. Zanim wyda się ostateczny werdykt warto jednak przetestować go na własnej skórze. Skoro tyle osób ma go za swój ideał, to być może po wypróbowaniu dołączysz do tego grona.