W kwietniu tego roku dowiedzieliśmy się, że Rupert Grint i jego partnerka Georgia Groome spodziewają się pierwszego dziecka. A w sierpniu aktor, którego publiczność zna przede wszystkim z roli Rona Weasleya w ekranizacji Harry’ego Pottera, potwierdził, że został ojcem! Amerykański serwis E! News poprosił o komentarz, a oficjalną odpowiedź uzyskał od managera. „Rupert Grint i Georgia Groome są szczęśliwi i potwierdzają narodziny swojej córeczki. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w tym szczególnym czasie”, ujawnił przedstawiciel pary.

Rupert Grint został ojcem po raz pierwszy został ojcem!

Już wtedy wiedzieliśmy, że 31-letni aktor został ojcem dziewczynki! Dopiero kilka miesięcy później Rupert postanowił pochwalić się światu swoją córeczką, dołączając tym samym do grona użytkowników Instagrama. „Hej, Instagram. Z 10-letnim opóźnieniem, ale jestem” – napisał kilkanaście godzin temu filmowy Ron obok uroczego zdjęcia z córką. I w tym samym wpisie zdradził też jej imię – Wednesday G. Grint. Ładnie? 
 


Rupert Grint i Georgia Groome – historia związku 

Rupert Grint i Georgia Groome są parą od około 10 lat. Mieli swoje wzloty i upadki, jednak obydwoje bardzo chronią swoją prywatność, dlatego nie opowiadają publicznie o swoim związku. W zeszłym roku pojawiły się spekulacje o tym, że aktor i jego dziewczyna, która również jest brytyjską aktorką – możecie kojarzyć ją z takich produkcji jak „Angus, stringi i przytulanki” oraz „Z Londynu do Brighton” – są już po ślubie. Na palcu Georgii zauważono złotą obrączkę, jednak para nie potwierdziła tych informacji, chociaż Rupert w wywiadach deklarował, że marzy o założeniu rodziny. Jego plany właśnie się spełniły! Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, że Rupert i Georgia po raz pierwszy zostali rodzicami i powitali na świecie córkę. Nie wiadomo, jak dziewczynka ma na imię. Pozostaje nam czekać na zdjęcie maleństwa i pogratulować świeżo upieczonym rodzicom!

Rupert Grint nie chce oglądać „Harry’ego Pottera”! Znamy przykry powód! >>>