Rupert Grint, którego wszyscy pokochaliśmy za rolę Rona Weasleya w ekranizacji przygód Harry’ego Pottera niebawem zostanie ojcem! 31-letni aktor oraz jego 28-letnia partnerka Georgia Groome, również aktorka znana m.in. z filmu Angus, stringi i przytulanki, spodziewają się pierwszego dziecka.

Grint i Groome są parą od 2011 roku. Dwa lata temu w wywiadzie dla The Guardian Grint wyznał, że bardzo chciałby się ustatkować i niebawem mieć dziecko. - Czy gdybym miał syna dałbym mu na imię Ron? To całkiem fajne imię, ale raczej nie. Grint nie brzmiałoby zbyt dobrze z jednosylabowym imieniem – powiedział filmowy przyjaciel Harry’ego Pottera.

Rupert Grint to pierwsza gwiazda z trójki aktorów wcielających się w głównych bohaterów filmowej wersji powieści J.K.Rowling, która zostanie rodzicem. Nic nie wskazuje na to, aby póki co Daniel Radcliffe wcielający się w Harry’ego Pottera oraz Emma Watson, czyli Hermiona Granger, planowali założyć rodzinę. Radcliffe spotyka się z aktorką Erin Darke, a Watson, która bardzo dba o swoja prywatność jeśli chodzi o sprawy sercowe, jest aktualnie singielką.

Viktor Krum z Harry'ego Pottera jest teraz nie do poznania! Nie uwierzycie, jak zmienił się aktor Stanislav Yanevski >>>