Pamiętacie to ukłucie żalu, kiedy w filmie Harry Potter i Czara Ognia Hermiona Granger na Bal Bożonarodzeniowy zamiast z Ronem idzie z kimś innym? Na szczęście jak wiemy, dla tej dwójki wszystko ostatecznie skończyło się tak, jak powinno, choć epizod z tej szkolnej imprezy na długo został wszystkim w pamięci. Hermiona była wówczas na ustach całego Hogwartu bowiem została zaproszona na bal przez jednego z uczestników Turnieju Trójmagicznego, Viktora Kruma reprezentanta szkoły Durmstrang. Na dodatek po raz pierwszy zamiast dziewczyny z wiecznie puszącymi się włosami, najlepszej przyjaciółki i szalenie inteligentnej czarownicy na której zawsze można było polegać, koledzy dostrzegli w niej atrakcyjną młodą kobietę, która w sukni w kolorze bławatka była jedną z najpiękniejszych osób na balu. Zazdrości nie kryły też koleżanki obserwując jak Hermiona i Viktor tańczą walca otwierającego Bal Bożonarodzeniowy. Bułgarski czarodziej budził zachwyt i na każdym kroku mógł liczyć na podążające za nim grono fanek. W końcu był nie tylko uczestnikiem Turnieju Trójmagicznego, ale także bardzo znanym zawodnikiem Quidditcha. W reprezentacji Bułgarii grał na pozycji szukającego.

J.K. Rowling wyda cztery nowe książki inspirowane światem Harry’ego Pottera!

Hermiona od razu spodobała się Viktorowi, to dla niej spędzał wiele godzin w bibliotece, by podglądać ją w czasie nauki. Nie tylko zaimponowała mu jej wiedza, ale także to... że nie była nim zainteresowana. W przeciwieństwie do innych nie szalała na jego punkcie. Krum był jednak zbyt nieśmiały, by zagadać do niej w jakikolwiek sposób. Ostatecznie para pojawiła się razem na Balu Bożonarodzeniowym. Aktor grający postać bułgarskiego czarodzieja był wówczas postawnym, dobrze zbudowanym i zgolonym na łyso 20-latkiem. Dziś oglądając jego zdjęcia, ledwo go poznałyśmy!
 

Stanislav Yanevski, czyli filmowy Viktor Krum z Harry'ego Pottera jest nie do poznania!

Minęło właśnie 14 lat od kinowej premiery czwartej części przygód Harry'ego Pottera. Akcja filmu Harry Potter i Czara Ognia toczyła się wokół Turnieju Trójmagicznego i jedną z nowych postaci, które poznaliśmy dzięki niemu był Viktor Krum. Tym samym była to jedyna część sagi, w której pojawił się grający go aktor Stanislav Yanevski. Oprócz występu w tej kasowej produkcji dziś 34-latek przez ostatnie lata grał w wielu filmach i w tym czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Nie tylko zapuścił włosy, brodę, zrobił sobie sporą ilość tatuaży, ale także mocno pracował nad sylwetką. Musicie go zobaczyć! Fanki Kruma/Yanevskiego (patrząc po komentarzach) są zachwycone. A Wy?

Dean Thomas z „Harry'ego Pottera” jest dziś super hot! Zobaczcie, jak wygląda 17 lat po premierze pierwszej części filmu