Choć żyjemy w dobie perfekcyjnych zdjęć na Instagramie, pierwsza edycja akcji GUESS Show Your Natural Beauty, która odbyła się jesienią 2017 roku, pokazała, że koniec końców naturalność wygrywa z filtrami. Ilość dziewczyn, jaka zgłosiła się wówczas na castingi, była imponująca. Każda z nich miała odwagę pokazać się nie tylko bez makijażu, ale również zawalczyć o swoje marzenia. Ostatecznie tytuł Natural Beauty przypadł 19-letniej Idze Przybylskiej, która wraz z ambasadorkami akcji - Igą Lis i Jessicą Mercedes Kirschner, pojawiła się na okładce GLAMOUR. 

2. edycja akcji GUESS Show Your Natural Beauty

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji marka GUESS postanowiła wystartować z drugą odsłoną akcji Show Your Natural Beauty. W tej edycji GUESS szukać będzie wyjątkowych kobiet z nietuzinkową historią, ciekawą pasją, zawodem czy nietypowymi umiejętnościami. Dziewczyn, które swoją osobowością potrafią porwać tłumy i mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Wiek, wzrost, wygląd ani waga nie grają roli, bo wszystkie jesteśmy naturalnie piękne! W tej edycji GUESS pokazuje, że kobiecość ma różne oblicza, o czym świadczy również skład Jury. Zasiadają w nim trzy zupełnie różne kobiety, codziennie motywujące do działania miliony dziewczyn. To mistrzyni świata MMA Joanna Jędrzejczyk, influencerka i podróżniczka Anna Skura, w sieci znana jako What Anna Wears, stylistka Magda Jagnicka oraz reprezentant męskiego punktu widzenia, redaktor naczelny ELLE Man, Olivier Janiak

Jakie nagrody czekają na zwyciężczynie tegorocznej akcji? Sesja zdjęciowa z Jurorami do magazynów GLAMOUR, ELLE i ELLE Man, podróż do Los Angeles, a tam zakupy w sklepie GUESS na Rodeo Drive, jak również wyjazd na jeden z największych festiwali muzycznych na świecie, Coachella. Na festiwalu oraz w zakupach laureatce konkursu towarzyszyć będzie stylistka Magda Jagnicka. Magda uwieczni całą podróż na zdjęciach oraz w relacjach Instagram Stories. Kto obserwuje ją na Instagramie wie, że robi to świetnie i dzieli się wieloma ciekawostkami na temat miejsc, do których jeździ. Jej wskazówki to genialne tipy, których na próżno szukać w tradycyjnych przewodnikach! 

Gdzie odbędą się castingi 2. edycji GEUSS Show Your Natural Beauty?

W tym roku czekać będziemy na Was w czterech miastach i tamtejszych sklepach GUESS w godzinach 11:00 - 16:00: 

16.11 w centrum handlowym Posnania w Poznaniu

23.11 w centrum handlowym Wroclavia we Wrocławiu

24.11 w Galerii Młociny w Warszawie

30.11 w Forum Gdańsk w Gdańsku 

Regulamin akcji GUESS Show Your Natural Beauty znajdziecie TUTAJ