Ryan Gosling i Eva Mendes tworzą jeden z najtrwalszych związków w show-biznesie. Nie zdecydowali się jednak na ślub. Para bardzo dba o swoją prywatność, dlatego nie wiemy wiele na temat tego co się u nich dzieje. Nie zdziwilibyśmy się więc, gdyby okazało się, że aktorzy wzięli sekretny ślub. Skąd w ogóle taki pomysł? Zdradził ich jeden, mały szczegół, który może świadczyć o tym, że Eva i Ryan są już małżeństwem.

Ryan Gosling i Eva Mendes wzięli ślub?

Eva Mendes chroni swojej prywatności. Raczej nie wypowiada się na temat swojego związku z Ryanem i ich dwójki dzieci, 8-letniej Esmeraldy i 6-letniej Amandy. Ostatnio na jej Instagramie pojawił się dwuznaczny post, którym aktorka wprowadziła swoich obserwujących i obserwujące nieco głębiej w swój związek. 48-latka wrzuciła zdjęcie, na którym eksponuje swój tatuaż na nadgarstku.

Fotografia przedstawia Mendes, zakrywającą swoją twarz ręką, dzięki czemu widać jej nadgarstek. Widnieje na nim krótki napis: „de gosling”. W kulturze hiszpańskiej, z którą Eva jest związana, „de” używa się przed nazwiskiem wtedy, gdy zostało ono przyjęte po ślubie. Oznaczałoby to, że aktorka wzięła ślub z Goslingiem i nazywa się teraz Eva de Gosling. Odpowiednikiem „de” w języku angielskim jest „mrs.”. Czy to coś oznacza?!!

To jednak nie pierwszy raz, kiedy fanki i fani dopatrzyli się tego tatuażu. We wrześniu gwiazda również opublikowała zdjęcie, tym razem z łąki pełnej kwiatów, na którym napis był widoczny. Już wtedy zaczęły się spekulacje. Jednak to dopiero teraz aktorka postanowiła tak dobitnie pokazać nam swój tatuaż. Być może jest już gotowa, aby podzielić się z nami szczęśliwą wiadomością?

Eva Mendes i Ryan Gosling – związek

Para poznała się w 2011 roku na planie „Drugiego oblicza”. Od tego czasu są razem. W filmie grali zakochanych. Ich chemia z filmowego planu przeniosła się do prawdziwego życia. Od 11 lat, razem ze swoimi córeczkami, tworzą szczęśliwą rodzinę. Dodatkowo ich związek przełamuje krzywdzące schematy, ponieważ Eva jest starsza od Ryana o 6 lat. W jednym z wywiadów Mendes wyznała, że jej dom jest tam, gdzie jest jej ukochany i ich dzieci. Gdziekolwiek są, tam właśnie jest nasz dom. Przypomnijmy też, że już w 2016 roku media twierdziły, że para pobrała się. Okazało się to nieprawdą. Być może teraz zakochani już naprawdę wzięli ślub… I subtelnie to zakomunikowali. A może Eva nie potrzebuje formalności, ale tatuaż ma wyrazić jej pewność, co do tego, z kim chce iść przez resztę życia.