Wygląda na to, że wielka przegrana musicalu "La La Land" podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów, nie zraziła aktora do występów w muzycznych produkcjach. W sieci pojawił się właśnie zwiastun i fragment najnowszego filmu z udziałem Goslinga, "Song to Song". Po obejrzeniu krótkich zapowiedzi możemy stwierdzić, że będzie to niesamowite widowisko.

Najnowszy film reżysera Terrence'a Malicka to dramat muzyczny z charakterystycznymi wątkami romansu. "Song to Song" opowiada historię dwóch osobliwych trójkątów miłosnych, na które ogromny wpływ ma scena muzyczna Austin w Teksasie. Co się pod tym kryje? Tłoczne festiwale, występy na żywo i ogromny wpływ rockowej muzyki na relacje międzyludzkie.

W filmie, oprócz Goslinga pojawi się długa lista hollywoodzkich gwiazd takich jak: Natalie Portman, Cate Blanchett, Rooney Mara, Michael Fassbender lub Christian Bale. Oprócz znanych nam twarzy aktorek i aktorów, pojawią się również wpływowe postacie ze świata muzyki. W jednej z głównych ról zobaczymy piosenkarkę Lykke Li. Gościnnie wystąpią również Florence Welch z zespołu Florence and the Machine, Patti Smith, Iggy Pop, John Lydon, Sara i Tegan czy Red Hot Chilli Peppers. Zobaczcie zwiastun filmu "Song to Song".

Oprócz oficjalnego zwiastuna, do sieci trafił również fragment filmu, w którym Ryan Gosling wspólnie z artystką Lykke Li wykonuje piosenkę Boba Marleya "It Hurts to Be Alone". Projekt "Song to Song" to debiut filmowy szwedzkiej piosenkarki. Po krótkim klipie możemy stwierdzić, że Lykke Li czuje się znakomicie występując przed kamerą. Zobaczcie wideo.