W poście Ryana Reynoldsa padło wiele pięknych słów na temat jego żony, Blake Lively. Aktorka obchodziła kilkanaście godzin temu swoje 36. urodziny i właśnie to było powodem tej chwytającej za serce publikacji. Poznajcie szczegóły.

Ryan Reynolds opublikował wzruszający post poświęcony Blake Lively u dniu jej 36. urodzin

Wyjątkowo nie była to seria zabawnych zdjęć. Tym razem Ryan Reynolds opublikował wyłącznie urocze fotografie Blake Lively i takie, na których są wspólnie, a także złożył jej swego rodzaju hołd z okazji 36. urodzin, które obchodziła 25 sierpnia. 

Jedyną nieodwołaną rzeczą na świecie jest miłość, uznanie i podziw, jakie czuję dla tej osoby. Bycie świadkiem jej życia to coś, czego nie mogłabym uważać za oczywistość, nawet gdybym próbował. A uwierzcie mi, próbuję. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Blake. Powiesiłaś ten cholerny księżyc – napisał.

Na pierwszym zdjęciu aktorka siedzi na plaży i uśmiecha się do obiektywu, na kolejnych Blake i Ryan, równie szczęśliwi pozują w różnych miejscach, które wspólnie odwiedzili. Cute!

Tak zwyczajny, a jednocześnie niezwykle uroczy wpis wręcz zaskoczył internautów, którzy spodziewali się, że Ryan znów zażartuje z żony, jak robił to w latach poprzednich:

Co się dzieje? to w sumie niezwariowany post urodzinowy,

Czy to Blake wybierała zdjęcia w tym roku? - zapytano z oficjalnego konta Facebooka,

Wyślę tę kopię mojemu mężowi i powiem mu, żeby skopiował/wkleił to na moje urodziny w marcu. Piękne słowa - czytamy pod postem.

Zobacz także:

Historia miłości Ryana Reynoldsa i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Pobrali się w 2012 roku, po około 1,5 roku związku. Mają czworo dzieci córki: James, Inez i Betty oraz pociechę, którą powitali na świecie w lutym 2023 roku.

Podczas emocjonalnego przemówienia, gdy Ryan Reynolds odbierał w Los Angeles nagrodę American Cinematheque Award, Blake Lively podkreśliła jego wyjątkowe oddanie rodzinie. Teraz jestem jego domem i nasze dziewczyny są jego domem - powiedziała aktorka. 

Więcej na temat związku pary przeczytacie w tym artykule: