Czyżby właśnie miało spełnić się największe marzenie fanówBlake Lively i Ryan Reynoldsa? Tak, właśnie pojawiła się szansa na to, że ta jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych aktorskich par zagra razem w komedii romantycznej. Bo wspólny debiut na ekranie Blake i Ryan mają już za sobą i był to obraz Green Lantern z 2011 roku, na planie którego zresztą rozkwitło między aktorami uczucie. Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu, więc wspólny powrót małżeństwa na plan byłby jak najbardziej mile widziany. I kto wie, czy nie wydarzy się to przy okazji filmu Shotgun Wedding, którego jednym z producentów jest Reynolds, obecny także w obsadzie.

Blake Lively przestała obserwować Ryana Reynoldsa na Instagramie. Jego reakcja? Bezcenna! >>>

Shotgun Wedding -  nowa komedia romantyczna z Ryanem Reynoldsem. I Blake Lively?

Film Shotgun Wedding, za który odpowiedzialny będzie Jason Moore, twórca Pitch Perfect i Pitch Perfect 2, opowie o planującej ślub parze. Jednak ich wielki dzień może się nie odbyć z powodu niebezpiecznych kryminalistów. To zmusza przyszłych małżonków do podjęcia odpowiednich kroków, a przy okazji zmusza do refleksji, czy tak naprawdę chcą stanąć na ślubym kobiercu. Shotgun Wedding zapowiada się więc komedią romantycznej z wątkiem sensacyjnym. Czy okaże się sukcesem? Są na to spore szanse, jeśli u boku Ryana, wcielającego się w przyszłego pana młodego w roli narzeczonej pojawi się Blake Lively. Póki co to dopiero domysły, ale niewykluczone, że niebawem okażą się faktem.

Ostatnią komedią z udziałem Ryana Reynoldsa był film Proposal, w Polsce kojarzony jako Narzeczony mimo woli z 2009 roku. Ukochaną, a jednocześnie szefową Reynoldsa zagrała Sandra Bullock. Film przynajmniej kilka razy w roku można obejrzeć w telewizji i za każdym razem nieźle się przy nim uśmiać. Z kolei Blake do tej pory nie miała okazji zagrać w typowej komedii romantycznej. Produkcją, gdzie jej bohaterkę łączyło z kimś gorące uczucie, był Wiek Adaline. Blake partnerował wówczas Michiel Huisman.  

Powstanie kontynuacja „Gossip Girl”? Trwają rozmowy na reebotem kultowego serialu >>>