SAG Awards 2021: Najlepsze stylizacje gwiazd

Pamiętacie jak po ubiegłorocznej edycji wydarzenia, wszyscy plotkowali, że uczucie między Jennifer Aniston i Bradem Pittem wciąż jest żywe? Nic dziwnego, za kulisami imprezy Brad wymownie chwycił Jen za rękę i oboje czule gratulowali sobie zdobytych statuetek (pod linkiem czekają na was zdjęcia). No cóż, tegoroczna gala rozdania SAG Awards 2021, nagród przyznawanych przez członków Gildii Aktorów Ekranowych w dziedzinie filmu i telewizji, może i nie była tak emocjonująca, ale i nie można odmówić jej spektakularności. Bo choć ze względu na pandemię odbyła się online i trwała zaledwie godzinę (najkrócej w historii), gwiazdy – zgodnie z tradycją – zadbały o to, by wyglądać absolutnie zjawiskowo. Zresztą, przekonajcie się sami. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czekają na was najpiękniejsze stylizacje SAG Awards 2021. Sprawdźcie, jak z tej okazji ubrały się: Nicola Coughlan i Polly Walker z „Bridgertonów”, Lily Collins, Kerry Washington, Nicole Kidman, Glenn Close, Kaley Cuoco czy Emma Corin. Uroczystość odbyła się tej nocy, 5 kwietnia 2021 roku.

Lily Collins, Nicola Coughlan, Nicole Kidman i inne gwiazdy na SAG Awards 2021

Chyba najbardziej spektakularną kreację w progu domu (a właściwie wilii w toskańskim stylu) zaprezentowała Jurnee Smollett, która z okazji SAG Awards 2021 postawiła na drapowaną rozkloszowaną (ale odsłaniającą nogi) suknię Prabal Gurung – w modnym intensywnie różowym kolorze. Furorę zrobiła też Kerry Washington, która tego wieczoru założyła dopasowaną suknię Etro i czepek do kompletu, a następnie zrobiła sobie w nich zdjęcie... w basenie (wyglądała więc jak syrenka). Gwiazda „Emily w Paryżu” postawiła z kolei na ultramodną mini o trapezowym kroju – projekt Georgesa Hobeiki. Z kolei Emma Corrin, którą znacie z „The Crown” wybrała sukienkę Prady – romantyczną i awangardową zarazem. 

Jesteście ciekawi, kto odebrał statuetkę? Ty znajdziecie pełną listę wyników SAG Awards 2021. Spoiler? Jedna z nich trafiła w ręce Anyi Taylor-Joy za rolę w „Gambit królowej”. Która na tę okazję założyła piękną cielistą sukienkę w bieliźnianym stylu projektu Very Wang. Sprawdźcie, do kogo jeszcze należał ten wieczór.