Sam Smith o uczeniu się miłości

Sam Smith zalicza się do grona gwiazd muzyki, które dość rzadko opowiadają o szczegółach prywatnego życia. Laureaci czterech nagród Grammy ostatnio zrobili jednak wyjątek. W jednym z najnowszych wywiadów otworzyli się bowiem na temat spraw sercowych. To wyznanie z pewności rozczuli wszystkich miłośników czworonożnych pupilów. Autorzy jednego z największych przebojów ubiegłego roku, czyli viralowego singla „Unholy”, wyjawili bowiem, że miłości nauczyła ich... ukochana suczka Velma.

Naprawdę czuję, że chyba nigdy nie kochałom nikogo poza moją rodziną, przyjaciółmi i tak dalej... Ona naprawdę mnie tego nauczyła. Nawiasem mówią, strasznie za nią tęsknię, nie widziałom jej już wieki – wyznali w rozmowie z ET Canada.

Sam Smith o aplikacjach randkowych

W dalszej części wywiadu Sam Smith podzielili się także swoimi osobistymi doświadczeniami z cieszącymi się ostatnimi czasy ogromną popularnością aplikacjami randkowymi. Wykonawcy emocjonalnego hitu „Stay With Me” wyznali, że niestety w ich przypadku kompletnie nie spełniły one swojego zadania.

Nigdy nie korzystałom z Grindra. Próbowałom raz z Tinderem, ale mnie z niego wyrzucono. Wyrzucili mnie też z Hinge, bo myśleli, że to nie jestem ja – wspomina.

Okazuje się bowiem, że administracja kasowało ich konta, myśląc, że podszywają się pod znaną osobę.

Cóż, nie zweryfikowałom mojego profilu, więc powinniśmy byli to zrobić – dodali.

Aktualnie Sam Smith nie widzą jednak większego sensu w korzystaniu z aplikacji randkowych. Śmieją się, że ich opis prawdopodobnie brzmiałby mniej więcej tak: „kochają Velmę, kochają McDonald’s”.

Przypomnijmy, że w przeszłości Sam Smith byli w związku z aktorem i modelem Jonathanem Zeizelem oraz spotykali się ze znanym z roli Justina w serialu „Trzynaście powodów” aktorem Brandonem Flynnem. W połowie stycznia amerykańscy paparazzi przyłapali gwiazdę na spacerze z projektantem Christianem Cowanem. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Warto dodać, że 27 stycznia Sam Smith wydaje czwarty studyjny album zatytułowany „Gloria”. Polska publiczność będzie miała okazję posłuchać piosenek z tej płyty już w czerwcu podczas Orange Warsaw Festival 2023.

Zobacz także: