Fani i fanki sanah doczekali się. Światło dzienne ujrzał właśnie trzeci studyjny album wokalistki zatytułowany „Uczta”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, na krążku znalazły się wyjątkowe duety artystki z jej ulubionymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Kolejne utwory z płyty, nagrane m.in. z Kwiatem Jabłoni, Vito BambinoAnią Dąbrowską i Darią Zawiałow, ukazywały się regularnie od początku marca w każdy poniedziałek i czwartek. Najbardziej smakowity kąsek artystka zostawiła oczywiście na sam koniec.

sanah i jej chłopak w niespodziewanym duecie

Na kilka godzin przed premierą albumu na antenie radia RMF FM wybrzmiał po raz pierwszy wyczekiwany od dawna utwór z Dawidem Podsiadło. Okazało się jednak, że „ostatnia nadzieja” wcale nie była finałowym duetem z „Uczty”.

O północy, wraz z premierą płyty we wszystkich serwisach muzycznych, ukazała się bonusowa piosenka „Święty Graal”. Do tej pory było wiadomo jedynie, że kawałek o takim tytule ma znaleźć się na dostępnej w sieci salonów Empik wersji deluxe krążka. Co ciekawe, okazało się, że jest to następny duet. I to nie z byle kim, tylko chłopakiem sanah, ukrywającym się pod pseudonimem ten Stan.

Ta melodia była inspirowana piękną, ludową kolędą. Dziękuję Stanowi, że dodał swoje smaczki. Bon appétit! - napisała piosenkarka.

Fani zachwyceni piosenką sanah z tym Stanem

Monumentalna kompozycja z gościnnym udziałem tego Stana zbiera w sieci fantastyczne recenzje. Niektórzy określają nawet „Święty Graal” mianem najlepszego utworu z całej nowej płyty sanah.

- Ciągle czymś pozytywnie zaskakujesz, skruszyłaś beton polskiej sceny muzycznej, super!

- Spodziewałem się, że duet z Podsiadło będzie najlepszy, ale to wygrało.

- Ach, ten utwór to perełka. Jakże pięknie ubrane w słowa i wyśpiewane trudne uczucia.

- Nie spodziewałam się, że to napiszę po tylu świetnych piosenkach, ale jak dla mnie to najlepszy utwór z całej płyty. Piękne

Ukochany Zuzi co prawda nie zaśpiewał osobnej zwrotki, ale w piosence wyraźnie można usłyszeć w tle jego wokal. Posłuchajcie.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.