O kim są te wszystkie piosenki? Miłośnicy twórczości Sanah zadawali sobie to pytanie już od dawna. Każdy, kto choć w minimalnym stopniu zagłębił się w dyskografię autorki hitów „Szampan” i „Ale jazz!” świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że uwielbia ona poruszać w swoich utworach temat miłości i związków. Co więcej, słuchając takich kawałków jak „Melodia”, „Oczy” czy „2:00” trudno się oprzeć wrażeniu, że opowiadają one o różnych etapach jednej i tej samej relacji. Z tego powodu internauci już od dłuższego czasu spekulowali na temat życia uczuciowego wokalistki – tego lata media obiegły nawet nieoficjalne doniesienia o jej zaręczynach.

Sanah pokazała swojego wybranka

Sanah należy do grona artystek, które rzadko udzielają wywiadów i strzegą swojej prywatności. Nikogo więc nie zdziwiło, że wschodząca gwiazda polskiej estrady nie skomentowała plotek na temat statusu swojego związku. O tym, co jej w duszy gra, jak zwykle musieliśmy się więc dowiadywać analizując teksty jej piosenek. Interesujących wieści dostarczył nam szczególnie kawałek „ten Stan”.

A ja cię lubię
Aż za bardzo przez to myślę już o ślubie

Po premierze tego utworu nikt już nie miał wątpliwości, że Zuzanna Irena Jurczak jest szczęśliwie zakochana. Co prawda Sanah potrzebowała na to trochę czasu, ale w końcu poczuła się gotowa podzielić się ze światem swoim szczęściem. W teledysku do wydanego właśnie singla „Kolońska i szlugi” u boku piosenkarki wystąpił bowiem jej partner (choć w tym przypadku właściwszym byłoby chyba określenie „przyszły mąż”). Tak, wiemy już, jak wygląda „ten Stan”! Zgodnie z tym, co artystka śpiewała w utworze „etc.” okazało się, że faktycznie ma „słabość do bruneta”.

Kim jest chłopak Sanah?

W wideoklipie do piosenki „Kolońska i szlugi” twarz mężczyzny, który skradł serce Sanah, w większości ujęć jest zamazana, co niemal uniemożliwia  jego identyfikację. Fani i fanki mają jednak już pewne podejrzenia co do tożsamości tajemniczego „Stanisława”.

Myślicie, że Sanah zdecyduje się wkrótce pokazać go światu w pełnym wydaniu?

Zdjęcia „tego Stana” znajdziecie w naszej galerii.