Sanah królową dram i streamingu

Sanah nie może w ostatnim czasie narzekać na brak powodów do świętowania. Bilety na koncerty i wszystkie cztery studyjne płyty piosenkarki wciąż sprzedają się jak świeże bułeczki, a do tego okazało się, że autorka hitu „Szampan” jest także niekwestionowaną królową streamingu. Zuzanna Irena Grabowska, bo tak właściwie nazywa się artystka, znalazła się na pierwszym miejscu stworzonego przez Spotify rankingu najczęściej słuchanych artystek w Polsce w ciągu ostatnich 10 lat.

Sanah publikuje „Płomień”. W teledysku nagrania z prywatnego archiwum

W ramach podziękowania dla fanów za to gigantyczne wsparcie Sanah parę dni później podzieliła się czymś wyjątkowym. O północy w serwisach muzycznych pojawił się wyczekiwany przez słuchaczy dwudziestopięciolatki utwór „Płomień”. Przypomnijmy, że to właśnie ta balladowa kompozycja z autobiograficznym tekstem otwierała występy w ramach szeroko komentowanej w mediach trasy koncertowej o nazwie Bankiet u Sanah, ale nie było wiadomo, czy w ogóle zostanie oficjalnie wydana. Aż do teraz.

Na samej piosence jednak się nie skończyło. Tym razem zamiast standardowego wideoklipu fani Sanah otrzymali coś innego, ale równie, jeśli nawet nie bardziej ekscytującego. Grabowska zilustrowała bowiem swój premierowy utwór niepublikowanymi wcześniej materiałami z prywatnego archiwum.

W teledysku do singla „Płomień” widzimy m.in. jak Zuzia stawia swoje pierwsze kroki, bawi się ze swoim rodzeństwem na rodzinnych wakacjach nad morzem czy zaczyna swoją przygodę z muzyką, która wkrótce zaprowadzi ją na stadiony w Chorzowie i Gdańsku. W teledysku znalazło się ujęcie Sanah ze złamanym nosem!

Duży płomień się wydarzył z takich małych rzeczy! – napisała Sanah pod zajawką teledysku na Instagramie.

Fani nie kryją zaskoczenia i cieszą się, że ich idolka podzieliła się z nimi tak szczególnym materiałem.

Najsłodszy teledysk na świecie

I znowu mnie do płaczu doprowadzasz… Coś pięknego

Zobacz także:

Cudowna piosenka, cudowny tekst, cudowny teledysk. Czekałem od bankietu na tę piosenkę 

– komentują internauci.

Gorący jeszcze teledysk Sanah do piosenki „Płomień” możecie w całości obejrzeć poniżej.