Sanah wydała pierwszy koncertowy bankiet

Sanah (właśc. Zuzanna Irena Jurczak) to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich artystek. Choć nie udało jej się dostać do programów typu talent show (a próbowała swoich sił na castingach kilku z nich), to i tak dopięła swego: śpiewa na pełen etat a publiczność ją uwielbia. Sukces goni sukces.

W połowie września piosenkarka, skrzypaczka, tekściarka i kompozytorka ujawniła daty i miejsca koncertów, które zaplanowała w ramach szumnie zapowiadanej trasy „Bankiet u sanah Tour”.  Jesienno-zimowe tournée z udziałem 50-osobowej orkiestry i 30-osobowego chóru rozpoczęło się na początku listopada we Wrocławiu, a zakończy na początku przyszłego roku w Krakowie.

Pierwszy koncert, który miał miejsce 4 listopada we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki, przyniósł fanom i fanom 25-latki nie tylko muzyczne olśnienia.

Sanah pochwaliła się nowym nazwiskiem

Wydarzenie zaczęło się od tego, że Sanah przeszła przez salę z bukietem w dłoni, a towarzyszył jej partner, tajemniczy Stan, który swą tajemniczość podkreślił nieodłącznym kapeluszem zakrywającym część twarzy (kadrami, na których możecie to zobaczyć, gwiazda pochwaliła się na Instagramie – znajdziecie je również w naszej GALERII na górze strony). W trakcie koncertu wokalistka została przedstawiona inaczej niż dotychczas: na ekranie wyświetlił się napis Zuzanna Grabowska.

Wcześniej niejednokrotnie docierały do nas doniesienia o ślubie autorki przebojów „Szampan”, „Ale Jazz” czy „No sory”. Widząc nowe nazwisko przy imieniu artystki, trudno jeszcze o jakieś wątpliwości. Ponieważ jednak management 25-latki bardzo pilnuje, by nie potwierdzić zmiany jej stanu cywilnego, zostaje nam poinformować o (prawdopodobnej) zmianie danych osobowych... Czujecie „ten Stan”?