Od pewnego czasu polski show-biznes żyje ciążą Sandry Kubickiej. Pod koniec grudnia modelka i Baron ogłosili, że spodziewają się dziecka. Zdradzili też, że będzie to chłopiec. Nie znamy dokładnego terminu porodu, ale po rozmiarze brzucha modelki możemy domyślać się, że to już niedługo. Teraz para podzieliła się pierwszym filmikiem, na którym możemy zobaczyć malucha. So cute.

Sandra Kubicka i Baron po raz pierwszy pokazali dziecko

Na Instagramie modelki i muzyka pojawił się filmik, na którym widzimy zdjęcia Sandry, Barona i ich razem jako pary. Na końcu zakochani postanowili podzielić się z obserwującymi uroczym i intymnym momentem. Pokazali nagranie z USG 3D, na którym wyraźnie widać już chłopca.

Mom + Dad = 👶🏼🧸 Już tak bardzo nie mogę się doczekać – napisała Kubicka.

W komentarzach posypały się oczywiście gratulacje i wyrazy zachwytu. To pierwszy raz, gdy fanki i fani gwiazdorskiej pary mogli zobaczyć, jak wygląda jej synek. Pomimo tego, że chłopiec jeszcze się nie urodził, to obserwujący już doszukują się podobieństwa do rodziców.

Śliczny maluch. A biorąc pod uwagę to, jak bardzo rozrywkowi byli jego rodzice – szaleństwo bąbel ma w genach.

Ewidentnie nosek po mamusi.

Już widać podobieństwo do mamy.

To będzie cudny dzidziuś – brzmią tylko niektóre komentarze pod postem.

A wy, co sądzicie? Widzicie podobieństwo do Sandry lub Alka? Wszystko wskazuje na to, że maluszek urodzi się już lada chwila. Czekamy!

Sandra Kubicka i Baron – związek

Para jest ze sobą od ponad dwóch lat i tworzy jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Sandra Kubicka i Baron dbają jednak o prywatność i nie pokazuje zbyt wiele, a to, o czym mówią w social mediach dokładnie planują. 

Warto dodać, że mało kto dawał szansę modelce i muzykowi. Media wróżyły im szybkie rozstanie. Jednak, jak widać, nic nie wskazuje na to, że w relacji gwiazd dzieje się coś niepokojącego. Wręcz przeciwnie, para kocha się bardziej niż kiedykolwiek. Niedawno zaręczyła się, a teraz przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu - bycia rodzicami. 

Całą historię tego związku przeczytacie w artykule poniżej. Życzymy dużo zdrowia i spokoju w okresie oczekiwania na pierwszego synka. 

Zobacz także: