Powiedzieć, że u Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona dzieje się dużo, to jak nie powiedzieć nic. W połowie grudnia para zaręczyła się, a teraz ogłosiła, że spodziewa się pierwszego, tak wyczekiwanego dziecka. Zobaczcie, jak modelka przekazała szczęśliwą wiadomość. Gratulujemy!

Sandra Kubicka ogłosiła, że jest w ciąży. Razem z Baronem zostaną rodzicami po raz pierwszy

W drugi dzień Świąt na Instagramie Sandry pojawił się post, w którym ogłasza szczęśliwą nowinę. Our miracle baby – napisała. Modelka opublikowała trzy zdjęcia, na których widzimy jej wyraźnie zaokrąglony już brzuszek.

sandrakubicka / instagram.com

sandrakubicka / instagram.com

sandrakubicka / instagram.com

Moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki Tobie @alekbaron. Czekamy na Ciebie synku – napisała w opisie i dodała #BestChristmasGift.

Gwiazda postanowiła nie czekać ze zdradzeniem płci swojego dziecka. Z opisu dowiadujemy się, że urodzi się chłopiec. Post w niecałą dobę zebrał 145 tysięcy polubień, a w komentarzach posypały się oczywiście gratulacje od fanek, fanów i sławnych znajomych pary.

Ale wspaniale!!! Gratulacje @sandrakubicka @alekbaron – napisała Julia Wieniawa, która w przeszłości była w związku z Baronem.

Omg. Dużo zdrowia dla Was! – pisze Maffashion.

Gratulacje – czytamy komentarz Ani Lewandowskiej.

Do gratulacji dołączyli się też między innymi Kasia Szklarczyk, Żaklina Ta Dinh, Cleo, Jakob Kosel, Andziaks, czy Qczaj.

Zobacz także:

Sandra od zawsze otwarcie mówiła o tym, jak wielkim marzeniem jest dla niej zostanie mamą. Niestety zmaga się z PCOS, które znacznie utrudnia zajście w ciążę. Tym bardziej cieszymy się, że 28-latce udało się. Modelka chętnie porusza temat swojej choroby na Instagramie, dzięki czemu pomaga wielu kobietom z podobnym problemem oraz daje nadzieję, że można znaczenie poprawić swój stan zdrowia.

Jeszcze raz gratulujemy przyszłym rodzicom.

Sandra Kubicka i Baron – związek

Para jest ze sobą już od ponad dwóch lat. To jeden z najpopularniejszych związków w polskim show-biznesie. Sandra i Baron dbają jednak o prywatność i nie pokazują zbyt wiele, a to o czym mówią w social mediach, dokładnie planują.

Warto dodać, że mało kto dawał szansę modelce i muzykowi. Media wróżyły im szybkie rozstanie. Jednak jak widać, nic nie wskazuje na to, że w relacji gwiazd dzieje się coś niepokojącego. Wręcz przeciwnie, para kocha się bardziej niż kiedykolwiek - właśnie się zaręczyła, a teraz spodziewa się dziecka.

Całą historię tego związku przeczytacie w artykule poniżej. Raz jeszcze gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i spokoju!