To już oficjalne – Sandra Kubicka i Baron są razem! Popularna modelka i celebrytka oraz muzyk, który zasiada w jury programów „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” potwierdzili krążące od kilku tygodni w mediach doniesienia na temat swojego związku.

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron nie mają zamiaru dłużej ukrywać się z łączącym ich gorącym uczuciem. We wtorek 12 października para oficjalnie poinformowała swoich fanów i dziennikarzy o tym, że faktycznie od jakiegoś czasu tworzą stały związek.

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i „ekspertki” od naszej relacji powiedziały, co chciały. Czas na mój komentarz - zaczęła swój obszerny wpis.

Sandra Kubicka i Baron pierwszy raz o swojej miłości

Podopieczna Małgorzaty Leitner, którą można było do tej pory oglądać m.in. na okładkach magazynów „Glamour”, „Playboy” i „Maxim” nie szczędzi swojemu nowemu chłopakowi licznych komplementów.

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie - czytamy.

26-latka wyznała, że to pierwszy związek w jej życiu, w którym czuje się tak spełniona i szczęśliwa.

Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze. Przesyłam Wam wszystkim mnóstwo miłości i dobrej energii. Dziękuję naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie, że nie dali się sprowokować. Z resztą sobie poradzimy - dodała na koniec.

Poza tym obszernym wpisem Sandra opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, który obserwuje już przeszło 609 tysięcy użytkowników serwisu, uroczy filmik składający się z jej prywatnych nagrań z muzykiem zespołu Afromental.

Dużo szczęścia i radości. Oglądając video wzruszyłam się. Aż sama zapragnęłam miłości - skomentowała Marcela Leszczak.

Swoim szczęściem podzielił się w końcu także Baron. Artysta opublikował pierwsze wspólne zdjęcia z nową dziewczyną, które opatrzył znacznie krótszym, ale równie romantycznym podpisem:

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka - napisał Aleksander.