Sandra Kubicka już dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Od kiedy modelka oficjalnie potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu w mediach doniesienia o swoim nowym związku, na jej profilu w serwisie Instagram regularnie pojawiają się kolejne zdjęcia i filmiki z ukochanym. Przypomnijmy, że, najnowszym wybrankiem 26-latki został muzyk zespołu Afromental oraz juror w programach „The Voice of Poland” i „The Voice Kids”, Aleksander Milwiw-Baron.

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana - oznajmiła w połowie października.

Sandra Kubicka i Baron na romantycznych wakacjach w Czarnogórze

W pierwszych wywiadach po ogłoszeniu swojego związku z Baronem celebrytka zdradziła, że początkowo udawało się jej ukrywać romans z muzykiem dzięki temu, że decydowali się spędzać razem czas za granicą, gdzie nie byli narażeni na obecność paparazzi. Choć teraz już nie robią z łączącego ich uczucia tajemnicy, to nadal nie rezygnują ze wspólnych wycieczek. Za cel swojej kolejnej wyprawy para obrała dość nieoczywisty dla polskich turystów kierunek.

Fajna ta Czarnogóra. Very nice. Ale jeszcze fajniejszy jesteś Ty. @alekbaron - napisała fotomodelka pod najnowszym zdjęciem ze swoim partnerem.

37-letni multiinstrumentalista nie pozostał obojętny na te miłe słowa.

Jesteś najlepsza - odpowiedział.

Na tym jednak się nie skończyło...

Sandra Kubicka wyznaje Baronowi miłość na Instagramie

Porcją romantycznych ujęć z Czarnogóry para podzieliła się następnie na InstaStory. Zakochana fotomodelka wykorzystała tę okazję, aby publicznie wyznać miłość swojemu nowemu chłopakowi.

Kocham cię ponad życie - napisała Sandra na jednej z opublikowanych w piątek klatek.

Baron pozostał nieco bardziej powściągliwy. Na jednym z InstaStories wyznał jednak, że jest szczęśliwy.

Romantyczne fotki Sandry Kubickiej i Alka Barona z wakacji w Czarnogórze znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także:

https://www.glamour.pl/artykul/muzyk-znanego-zespolu-i-piekna-nastolatka-poznajcie-rodzenstwo-alka-barona-zdjecia-211014040136