Sara James, po tym jak dzięki „America’s Got Talent”, rozkochała w sobie Amerykanki i Amerykanów, nie zamierza rezygnować z podbijania Stanów Zjednoczonych. Młoda polska piosenkarka odnosi kolejne sukcesy, nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Tym razem została zaproszona na konferencję kobiet sukcesu MAKERS 2022, która odbyła się w Kalifornii. Organizatorki i organizatorzy poprosili właśnie 14-latkę, aby zaśpiewała na prestiżowym wydarzeniu. Wow!

Sara James zaśpiewała na konferencji kobiet sukcesu MAKERS 2022 w Kalifornii

24 października odbyła się konferencja Makers Women, podczas której dyskutowano o równości kobiet, dzielono się swoimi historiami, nawiązywano znajomości i partnerstwa. Na wydarzeniu zwykle występują także gwiazdy muzyczne. W tym roku zaproszona została tam Sara James, która miała dzięki temu okazję wystąpić przed amerykańską publicznością po raz kolejny. To niewątpliwie wielki sukces młodziutkiej piosenkarki z Polski.

Mimo że Sara występowała już w Stanach (na scenie programu „America’s Got Talent”), to ten występ był pierwszym, w pełni jej, można by powiedzieć – koncertem. Gwiazda nie kryła ekscytacji. Na swoim Instastory opublikowała nagrania z wystąpienia. Zaśpiewała między innymi hit Kate Bush „Running Up that Hill”, który mogłyśmy i mogliśmy usłyszeć w jej wykonaniu już w finale wspomnianego talent show. Publiczność konferencji nagrodziła umiejętności Polki długimi brawami.

Sara James pozuje na ściance z Jessicą Albą

To nie koniec sukcesów 14-latki. Po wydarzeniu na jej Instagramie pojawiło się kilka filmików i zdjęć z konferencji. Wśród nich możemy zobaczyć, jak Sara James pozuje na ściance wspólnie z Jessicą Albą, która była jedną z uczestniczek konferencji. Obie gwiazdy, obejmując się, uśmiechały się do fotoreporterów.

Bardzo dziękuję Makers Women za zaproszenie!! To był ogromny zaszczyt, aby tu być! Mój pierwszy występ w USA!! Aaaaaaaaaaa!!!! – napisała pod postem Sara James.

Faktycznie jest się z czego cieszyć, a my możemy być dumne i dumni, że kariera naszej młodej piosenkarki rozwija się w tak szybkim tempie! Życzymy Sarze jak najwięcej sukcesów!