Sara James z powrotem w amerykańskim „Mam talent!”

Sara James nadal żyje swoim amerykańskim snem. Po ubiegłorocznym, szeroko komentowanym w mediach występie w amerykańskim „Mam talent!” czternastoletnia wokalistka z Ośna Lubuskiego znalazła się w gronie uczestników specjalnej edycji show. W nowopowstałym formacie „America's Got Talent: All-Stars” biorą udział zwycięzcy, finaliści oraz ulubieńcy widzów z poprzednich sezonów programu.

Chcę być pierwszą osobą z „AGT”, która wygra Grammy – wyznała Sara, stając ponownie przed jury.

Jeszcze przed emisją w telewizji na profilach programu w mediach społecznościowych opublikowano występ zdolnej Polki z drugiego odcinka eliminacyjnego. Wygraną ma w kieszeni?

Sara James porywa publiczność „America's Got Talent: All-Stars”

Młoda artystka wróciła na scenę „America's Got Talent” z utworem „As It Was” z repertuaru Harry'ego Stylesa. Sara zaprezentowała największy przebój minionego roku w zupełnie nowej, autorskiej interpretacji, która świetnie wyeksponowała walory jej niesamowitego głosu. Reakcje jurorów i zgromadzonej w studiu publiczności mówią zresztą same za siebie. 

Po występie Sary wszyscy wstali ze swoich miejsc, nagradzając Polkę owacjami na stojąco. Jurorzy po raz kolejny przyznali,  że Polka ma zadatki na gwiazdę światowego formatu.

Wzięłaś te znane melodie i zrobiłaś z nich coś swojego. To już decyzja fanów, ale to może być zwycięski występ – ocenił Howie Mandel.

Równie zachwycona była Heidi Klum.

Bardzo cię szanuję za ten powrót. Uwielbiam twój styl. Moja córka, która właśnie skończyła 13 lat, jest twoją wielką fanką. Ja mam prawie 50 lat i też jestem twoją wielką fanką. Myślę, że jesteś fantastyczna – powiedziała niemiecka supermodelka.

Komplementów nie szczędził Sarze również Simon Cowell, który w minionym roku podczas castingowego występu piosenkarki nacisnął złoty przycisk.

Zobacz także:

Prawda jest taka, że pokazałaś, kim jesteś. Myślę, że tym występem właśnie otworzyłaś sobie drzwi do wielkiej kariery – stwierdził menedżer gwiazd.

Gdy Sara była już za kulisami Cowell wyznał pozostałym jurorom, że czternastolatka z Polski przypomina mu... Camilę Cabello, która również zaczynała swoją międzynarodową karierę w telewizyjnym talent show.

Odcinek „America's Got Talent: All-Stars” zostanie wyemitowany w telewizji w nocy z 9 na 10 stycznia. Krótko potem dowiemy się, czy Sara James awansowała do kolejnego etapu programu. Jej występ z hitem „As It Was” Harry'ego Stylesa możecie w całości obejrzeć już teraz poniżej.