Sara James w półfinale „America's Got Talent”

Stało się. W nocy z wtorku na środę polskiego czasu Sara James spełniła swoje kolejne wielkie marzenie i wystąpiła w półfinale amerykańskiego „Mam talent!”. Pochodząca ze Słubic zwyciężczyni 4. edycji „The Voice Kids” była ostatnią uczestniczką, która pojawiła się na scenie. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że zdecydowanie warto było czekać na ten występ. W decydującym o składzie wielkiego finału odcinku utalentowana nastolatka zdecydowała się zaśpiewać utwór „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna. Widzowie i jurorzy są zgodni - wypadła rewelacyjnie.

Jury amerykańskiego „Mam talent!” zachwycone występem Sary James

Reakcje na występ Sary James mówią same za siebie. To właśnie występ młodziutkiej piosenkarki był największą atrakcją półfinału 17. sezonu „America's Got Talent”.

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo znaczy dla ciebie ten występ. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz zaledwie 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać temu zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał tak, jakby to była twoja własna piosenka - powiedział Simon Cowell.

Po tych słowach sławnego łowcy talentów Sara James nie była w stanie ukryć swojego wzruszenia. Pod ogromnym wrażeniem występu Polki była zresztą także pozostała część gwiazdorskiego jury.

Wspaniałe! Muszę też oddać to Simonowi, że potrafi wybierać gwiazdy. Jedna z nich właśnie stoi przed nami. Jesteś absolutnie niesamowita - stwierdziła modelka Heidi Klum.

Z kolei Howie Mandel wprost stwierdził, że półfinałowy występ Sary był godny zwycięstwa w całym programie.

To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy - wyznał aktor.

Sara James ma szansę wygrać fortunę w finale „America’s Got Talent”

Głosowanie widzów zakończyło się 24 sierpnia o godzinie 13:00 polskiego czasu. Na ogłoszenie wyników televotingu trzeba było zaczekać do nocy ze środy na czwartek. Na szczęście obyło się bez zaskoczeń. Podczas emisji specjalnego odcinka okazało się, że Sara James awansowała do wielkiego finału tegorocznej edycji amerykańskiego „Mam talent!”

Zobacz także:

Warto wspomnieć, że główna nagroda w „America’s Got Talent” to okrągły milion dolarów, czyli równowartość około 4,77 miliona złotych. 

Półfinałowy występ Sary James z piosenką z „Rocket Man” możecie w całości obejrzeć poniżej.