Choć Sara James ma dopiero 14 lat, może pochwalić się wieloma sukcesami. Wygrała czwartą edycję programu „The Voice Kids”, reprezentowała Polskę podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a ostatnio wzięła udział w castingu do amerykańskiego „Mam talent” i dostała się od razu do etapu odcinków na żywo. Zachwyciła jurorów, na czele z Simonem Cowellem. Na jej występ zareagowała także Billie Eilish – autorka utworu, który wykonała polska wokalistka. Wiele wskazuje na to, że w życiu prywatnym młodej gwiazdy też dużo się dzieje. W mediach społecznościowych pojawiły się bowiem informacje, według których Sara James ma chłopaka

Sara James ma chłopaka?

Kilka dni temu Sara James poleciała do Barcelony na koncert Rosalíi – jednej z najpopularniejszych obecnie wokalistek na świecie. Towarzyszył jej Levi Díaz, czyli zwycięzca szóstej edycji hiszpańskiego „The Voice Kids” oraz reprezentant Hiszpanii w konkursie Eurowizja Junior 2021. Oboje opublikowali relację na Instagramie, z której wynika, że świetnie się razem bawili. Szczególną uwagę fanek i fanów zwróciły natomiast zdjęcia z profilu 14-letniego gwiazdora. Na fotografii, którą możecie zobaczyć poniżej, całuje Sarę James w policzek, a całość opisuje: w końcu tu jest!!!!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@levidiazz)

Na drugim zdjęciu, o którym jest dziś głośno, Sara James śpi w taksówce oparta o Leviego Díaza. Znajdziecie je poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@levidiazz)

Sara James i Levi Díaz są parą? Czyli presja życia w związku naprawdę istnieje 

Wspólne zdjęcia wywołały lawinę spekulacji na temat tego, co łączy Sarę James i Leviego Díaza. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów, a także pytania, czy są parą. Główni zainteresowani nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie, dlatego tak naprawdę nie wiadomo, na czym opiera się ich relacja. Być może pojawiło się między nimi jakieś uczucie. Jednak nie zapominajmy, że mają dopiero 14 lat – że mogą się (po prostu) przyjaźnić czy dobrze czuć się w swoim towarzystwie. 

Społeczeństwo nakłada na każdą i każdego z nas niezwykle silną presję życia w związku. Coraz częściej dotyczy ona nie tylko dorosłych, ale również młodszych osób. Niestety wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak krzywdzące mogą być tego rodzaju zachowania. Dlatego przypominamy, że nasza wartość nie zależy od tego, czy jesteśmy singlami bądź singielkami, czy żyjemy w związku (a jeżeli tak, to w jakim). Nie ma też nic złego w tym, że ktoś nie chce się zakochać, w ogóle o tym nie myśli.