Sarah Jessica Parker bez wątpienia należy do gwiazd, które dbają o swoją prywatność, a od blasku fleszy wolą komfort swojego domu. Aktorka, która wcieliła się w kultową rolę Carrie Bradshaw w serialu „Seks w wielkim mieście” niejednokrotnie podkreślała, że nie ma nic wspólnego ze swoją bohaterką. W przeciwieństwie do nowojorskiej dziennikarki, Sarah może pochwalić się 26-letnim małżeństwem z aktorem, Matthewem Broderickiem. Para doczekała się trzech pociech – 21-letniego syna – Jamesa, a także 14-letnich bliźniaczek – Tabithę Hodge oraz Marion Lorette Elwell

Dzieci Parker i Brodericka dorastały z dala od fotoreporterów i dziennikarzy, na branżowych ściankach pojawiały się bardzo rzadko i to w drodze wyjątku. Dziś nastoletnie już rodzeństwo coraz częściej towarzyszy rodzicom w ważnych dla nich dniach. Co więcej, dzieci znanego małżeństwa chętnie dzielą się kulisami życia rodziny w mediach społecznościowych.

Sarah Jessica Parker wspólnie na zdjęciu z mężem i trójką dzieci

27 listopada 21-letni syn Parker i Brodericka, James, zamieścił na swoim profilu na Instagramie przeurocze zdjęcie. Na fotografii widzimy chłopca, jego rodziców i siostry-biźniaczki, przytulonych całą piątką razem w łóżku podczas weekendu Święta Dziękczynienia. Matthew Broderick leży na skraju łóżka, później 14-letnie bliźniaczki Marion i Tabitha, z których jedna żartobliwie wystawia język. Obok Marion widzimy Parker z kołdrą podciągniętą pod samą brodę i wreszcie Jamesa, trzymającego telefon, którym zostało zrobione zdjęcie. „Na zdrowie, Kalifornia” – napisał w opisie.

instagram.com/jwbr0derick

W lipcu Sarah Jessica Parker opowiedziała o swoim stylu rodzicielskim w podcaście iHeartPodcast „Table for Two With Bruce Bozzi”.

Przede wszystkim dbam, by zaspokoić ich podstawowę potrzeby — karmię ich,  zapewniam bezpieczeństwo i miłość, daję najważniejsze rzeczy w życiu: książki, jedzenie i ciekawe doświadczenia, a przy tym jest im ciepło w zimie i chłodno latem. Nie mogą na nic narzekać. Jednocześnie chcę, by byli zainteresowani światem, mieli swoje cele, ambicje, apetyt na więcej.