Scarlett Johansson to jedna z największych gwiazd współczesnego kina. Dwukrotnie nominowanej do Oscara aktorce daleko jednak do statusu celebrytki. Odtwórczyni głównej roli w poruszającym filmie Historia małżeńska nie ma nawet swoich oficjalnych profilów w mediach społecznościowych, a na czerwonym dywanie pojawia się tylko przy okazji uroczystych premier produkcji ze swoim udziałem i najważniejszych branżowych imprez. Trzydziestosześciolatka ceni sobie prywatność, dzięki czemu do mediów wyjątkowo rzadko przedostają się informacje, które nie są ściśle związane z jej pracą. Nazwisko laureatki kilkunastu prestiżowych nagród filmowych właśnie jednak wróciło na nagłówki gazet i portali internetowych na całym świecie. Jak bowiem donoszą media zza oceanu, Scarlett Johansson spodziewa się drugiego dziecka.

Scarlett Johansson znów zostanie mamą

O ciąży hollywoodzkiej aktorki jako pierwszy doniósł we wtorek, 6 lipca, amerykański serwis Page Six. Okazuje się, że planowany termin rozwiązania zbliża się już wielkimi krokami.

Scarlett rodzi już niedługo. Wiem, że ona i Colin są zachwyceni - ujawnił anonimowy infomator.

Scarlett jest w ciąży, ale próbowała to utrzymać w tajemnicy. Starała się nie zwracać na siebie uwagi - dodaje kolejne źródło.

Scarlett Johansson w „Czarnej Wdowie”

Warto dodać, że pierwsze spekulacje na temat rzekomej ciąży Scarlett Johansson pojawiły się już w czerwcu, gdy mama niespełna siedmioletniej Rose Dorothy Dauriac ominęła szereg wydarzeń związanych z promocją jej najnowszego filmu pt. Czarna Wdowa. Było to bardzo zastanawiające, ponieważ aktorka nie tylko wciela się w filmie w tytułową postać, ale także jest jedną z jego producentek.

Plotki o ciąży  podsycił też fakt, że do tej pory gwiazda udzieliła tylko kilku wywiadów online, m.in. dla Tonight Show Jimmy'ego Fallona, podczas których pokazywała się wyłącznie od ramion w górę.

Polska premiera wyczekiwanej produkcji z uniwersum Marvela zaplanowana jest na 9 lipca.

Myślicie, że Scarlett Johansson zdecyduje się wkrótce pochwalić swoim odmiennym stanem?