Scarlett Johansson jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających aktorek na świecie. Na wielkim ekranie pojawiała się już jako dziecko. Międzynarodową sławę przyniosły jej natomiast role w takich produkcjach jak Między słowamiAvengers, Lucy czy Historia małżeńska. Co więcej, Scarlett Johansson należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. O ważnych momentach w jej życiu prywatnym (np. o zaręczynach) informują zazwyczaj zagraniczne media. Jak się wczoraj okazało, Scarlett Johansson wzięła ślub z Colinem Jostem po około trzech latach związku. Informacje na ten temat przekazała organizacja, która wspiera seniorów i dostarcza im posiłki podczas pandemii. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli ślub!

Scarlett Johansson, która bardzo dba o swoją prywatność, tym razem postanowiła wykorzystać swoją popularność w szczytnym celu. Wraz ze swoim świeżo upieczonym mężem Colinem Jostem wsparła organizację Meals on Wheels America. Jak czytamy w poście opublikowanym na profilu organizacji na Instagramie, Scarlett Johansson i Colin Jost pobrali się w miniony weekend (23 października) podczas kameralnej ceremonii, zachowując wszelkie środki ostrożności w związku z covid-19. Parze towarzyszyli jedynie najbliżsi. Portal TMZ podaje, że ślub odbył się w luksusowej rezydencji aktorki w Palisades w stanie Nowy Jork.

 

W 2019 roku Scarlett Johansson i Colin Jost zaręczyli się po około dwóch latach związku. Niestety nie wiadomo, w jakich okolicznościach komik i stand-upper oświadczył się swojej ukochanej.

Przypomnijmy, że ślub z Colinem Jostem jest trzecim na koncie Scarlett Johansson. W 2008 roku aktorka wyszła za Rayana Reynoldsa. Para zdecydowała się na rozwód po trzech latach małżeństwa. Z kolei w 2014 roku gwiazda powiedziała sakramentalne „TAK” francuskiemu dziennikarzowi Romainowi Dauriacowi. Para doczekała się córeczki, która przyszła na świat w tym samym roku. Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozwiedli się w 2017 roku. Czy aktorka odnalazła nareszcie szczęście w miłości? Mamy taką nadzieję!

7 najlepszych filmów ze Scarlett Johansson >>>