Kilka miesięcy temu wystartowałyśmy z podcastami. GLAMOUR Sound On to cykl rozmów z ciekawymi osobami ze świata muzyki, których możecie posłuchać na Spotify. Gościem trzeciego odcinka naszego podcastu został Sebastian Fabijański. Gwiazdor, którego możecie kojarzyć z popularnych filmów i seriali, zadebiutował niedawno w roli rapera.

Na początku 2020 roku światło dzienne ujrzały pierwsze utwory autorstwa Sebastiana Fabijańskiego – fani nie kryli swojego zaskoczenia, ale chętnie sprawdzili, „co mu w duszy gra” (warto wspomnieć, że rapowe kawałki artysty są bardzo osobiste). Okazało się również, że muzyka pojawiła się w życiu Sebastiana Fabijańskiego dużo wcześniej niż aktorstwo. Co jeszcze zdradził nam aktor i raper? Posłuchajcie podcastu z cyklu GLAMOUR Sound On, aby dowiedzieć się, jak reaguje na komentarze swoich fanów, czy zamierza zrezygnować z aktorstwa i jak kształtują się jego najbliższe plany zawodowe.

 

Primityw to debiutancki album Sebastiana Fabijańskiego. Płyta miała pojawić się na rynku już kilka miesięcy temu, jednak pandemia pokrzyżowała plany artysty. Wszystkich utworów z albumu Primityw możemy słuchać od dziś (16 czerwca 2020 roku) za pośrednictwem najpopularniejszych platform streamingowych, na czele ze Spotify. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli posłuchać ich również na żywo, a konkretnie podczas koncertów, o których myśli Sebastian Fabijański. Artysta zapewnia również, że jego „przygoda” z rapem nie skończy się tylko na jednym albumie.

Ruszamy z podcastami! Rosalie. pierwszym gościem GLAMOUR Sound On >>>