Od kilku miesięcy w mediach krążą plotki, według których Maffashion jest w ciąży. Jak dotąd influencerka nie skomentowała oficjalnie tych doniesień - na próżno szukać oświadczenia czy zdjęć z wyraźnie widocznym ciążowym brzuszkiem na jej profilu na Instagramie. Jak sama jednak przyznała w komentarzu pod jednym ze swoich zdjęć w popularnej aplikacji, nie wypiera się ciąży. Wcześniej o stanie influencerki niechętnie mówi również Sebastian Fabijański, czyli partner Maffashion i ojciec dziecka. Natomiast wczoraj (ku zaskoczeniu swoich fanów) aktor i raper w zabawny sposób potwierdził, że wraz ze swoją ukochaną już wkrótce zostaną rodzicami.

Sebastian Fabijański w zabawny sposób potwierdził, że Maffashion jest w ciąży

Wszystko wskazuje na to, że Maffashion i Sebastian Fabijański są już zmęczeni zachowaniem niektórych fanów, jak również plotkami na ich temat, które co jakiś czas pojawiają się w rodzimych mediach. Do całej sprawy postanowili podejść jednak z dystansem. Wczoraj Maffashion opublikowała na swoim Instagramie kolaż z niekorzystnymi zdjęciami - swoim i Sebastiana Fabijańskiego. Partner popularnej influencerki zrepostował stories i dodał zabawny opis: „strach się bać o to dziecko ;)”. Fani nie mają wątpliwości, że w ten sposób potwierdził ciąże swojej ukochanej. Screen z Instagram Stories aktora i rapera znajdziecie w naszej galerii, na górze strony.

Maffashion jest w ciąży - płeć dziecka

Według nieoficjalnych informacji, Maffashion ma urodzić chłopca. Radosną nowiną miał podzielić się ze znajomymi Sebastian Fabijański. Następnie trafiła ona do mediów.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami - termin porodu

Termin porodu Maffashion zbliża się wielkimi krokami. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce ma urodzić swoje pierwsze dziecko pod koniec wakacji 2020. Odliczamy dni i gratulujemy przyszłym rodzicom!

Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży! Znamy płeć dziecka i termin porodu! >>>