Tekst piosenki „Single Soon” Seleny Gomez nie jest typową piosenką o rozstaniu. To girl anthem, a my jesteśmy w nim totalnie zakochane.

Selena Gomez wydała nowy singiel. O czym jest „Single Soon”?

Selena Gomez obiecała, że ​​na zakończenie lata podzieli się z nami utworem w imprezowym klimacie i dotrzymała słowa. Piosenkarka wypuściła „Single Soon” w piątek o północy. Wcześniej, w czwartek opublikowała jego zapowiedź w towarzystwie 10-letniej siostry Gracie: Cześć. Kocham cię, siostrzyczko. Nie martw się o chłopaków. W ogóle – mówi Gracie w instagramowym wideo. 

Selena Gomez faktycznie ani trochę nie martwi się o chłopaków. W „Single Soon” śpiewa o tym, jak bardzo podekscytowana jest powrotem do życia singielki.

Wiem, że jestem wymagająca w utrzymaniu / Ale warto spróbować – śpiewa, nawiązując do swojego viralowego TikToka, w którym powiedziała, że jest singielką, ale „drogą w utrzymaniu”. Mogę nie podać powodu / (no cóż) / Oboje świetnie się bawiliśmy / Czas znaleźć innego.

W teledysku, który w kilka godzin odtworzono ponad 600 tys. razy, Selena Gomez kończy związek ze swoim chłopakiem za pomocą karteczki samoprzylepnej, odtwarzając kultowy moment rozstania z „Seksu w wielkim mieście”. Gwiazda popu daje jasno do zrozumienia, że ​​jest singielką i jest gotowa, by szaleć.

Wybieram tę sukienkę/ Przymierzam te buty/ Bo wkrótce będę singielką/ Wkrótce będę singielką – śpiewa optymistycznym utworze wyprodukowanym przez Benny'ego Blanco i Cashmere Cat.

Kiedy nowa płyta Seleny Gomez?

W zeszłym tygodniu Selena Gomez poinformowała, że nadal pracuje nad swoim nadchodzącym solowym albumem. Ponieważ nie skończyłam jeszcze z SG3, chciałam wydać zabawną piosenkę, którą napisałam jakiś czas temu, idealną na koniec lata – napisała na Instagramie.

W 2021 roku artystka wydała hiszpańskojęzyczną płytę „Revelación”, która zdobyła nominację do nagrody Grammy w 2022 roku w kategorii Najlepszy album popowy w Ameryce Łacińskiej. Kolejnym jej sukcesem była współpracą z Remą i utwór „Calm Down”, który niedawno pokrył się potrójną platyną.

Zobacz także:

Czego spodziewać się po nowej płycie Seleny, która niebawem pojawi się na rynku muzycznym? Na początku tego roku wokalistka opowiedziała „Vanity Fair” o swojej nowej muzyce. Podkreśliła, że skłania się ku „naprawdę mocnym, mocnym i bardzo popowym brzmieniom”.

Zasadniczo tematem jest wolność – wolność od związków, wolność od ciemności. Gdybym obrała inną drogę, prawdopodobnie pisałbym ballady przez całe życie, ale chcę tworzyć muzykę, która wywoła uśmiech na twarzy - powiedziała.

Mamy nadzieję, że nowa płyta Seleny będzie równie udana jak „Single Soon”. Can't wait!