Selena Gomez po raz kolejny wypowiedziała się na temat swojego życia miłosnego, co ucieszyło jej fanki i fanów. Topowa gwiazda zrobiła mini update za pośrednictwem TikToka – nagrała filmik, z którego jasno wynika, że nie jest zakochana i do jakiegokolwiek związku jeszcze daleko. To wyznanie zdezorientowało niektórych internautów oraz internautki. Do niedawna plotkowano bowiem o jej relacji z Drewem Taggertem, czyli członkiem The Chainsmokers. Oto wszystko, co wiemy. 

Selena Gomez jest singielką? „Mój crush nawet nie istnieje” - mówi

Selena Gomez dołączyła do kolejnego trendu na TikToku. Nagrała trwające dosłownie kilka sekund wideo pod dostępny w aplikacji dźwięk, w którym udaje, że mówi, że jej crush nie istnieje. 

Nienawidzę tego, gdy dziewczyny mówią, że „O mój Boże! Mój crush nawet nie wie, że istnieję”. Jakby… mój crush nawet nie istnieje - brzmi wspomniany dźwięk z TikToka. 

@selenagomez

Still out here lookin for him lol

♬ original sound - laica chan

Wokalistka podpisała wideo: Nadal go szukam lol. Wideo na TikToku zebrało już ponad 5 milionów polubień i prawie 34 tysiące komentarzy, w których przewijały się głównie dwa tematy. Najwięcej osób pytało o Hailey Bieber. Ale, co ciekawe, użytkowniczki i użytkownicy aplikacji bardzo dużo pisali też o… Zaynie Maliku. Najwidoczniej fani amerykańskiej gwiazdy znaleźli jej kandydata na kolejnego chłopaka. 

Następny TikTok Hailey będzie o tym, jak poślubiła jej crusha - piszą fani i fanki na TikToku. 

Hailey już szuka różowej koszulki - brzmi inny komentarz. Warto wspomnieć, że Selena Gomez wystąpiła w różowym kolorze, a przeciwnicy i przeciwniczki modelki, a prywatnie żony Justina Biebera uważają, że kopiuje wokalistkę na każdym kroku .

Cierpliwie czekam, aż Hailey opublikuje coś w różowej koszulce - czytamy pod filmem. 

Kochana, Zayn czeka na ciebie od 2010 roku. Daj mu szansę - twierdzi ktoś inny. 

Girl, Zayn Malik jest tuż obok - zwracają uwagę fani i fanki. 

Selena Gomez i Drew Taggart nie są już razem?

W połowie stycznia media zza oceanu przekazały, że gwiazda „Only Murders in the Building” spotyka się z 1/2 duetu The Chainspomekrs – Drew Taggartem. Para została przyłapana na kilku randkach. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich artystka odniosła się do plotek, mówiąc, że aktualnie z nikim się nie spotyka. Po tym oświadczeniu po raz kolejny została zauważona z muzykiem. Para nadal spędzała razem dużo czasu.

Warto jednak zaznaczyć, że mniej więcej od dwóch miesięcy na temat tej dwójki cisza, więc możemy się domyślać, że ich relacja zakończyła się. Selena ogłosiła, że dalej jest singielką i nie wygląda, jakby miało się to zmienić w najbliższym czasie.