Gdy jesienią ubiegłego roku Selena Gomez i Hailey Bieber na jednej z branżowych imprez w Los Angeles niespodziewanie zapozowały do wspólnego zdjęcia, świat niemal wstrzymał oddech. Wszystko wskazywało bowiem na to, że była i obecna partnerka Justina Biebera postanowiły raz na zawsze uciąć spekulacje o swoim rzekomym, podsycanym od lat przed media konflikcie.

Zwrot akcji – tak szokującą wręcz dla wielu osób fotografię podpisał wówczas na swoim instagramowym profilu jej autor, Tyrell Hampton.

Medialny konflikt Seleny Gomez i Hailey Bieber rozgorzał na nowo

Po publicznym „pojednaniu” Seleny Gomez i Hailey Bieber niestety nie pozostał żaden ślad. I nie mamy tu na myśli wyłącznie faktu, że wspólne zdjęcie celebrytek zniknęło z profilu hollywoodzkiego fotografa. Od paru tygodni niemal cały świat żyje tiktokową aferą z gwiazdą serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” i sławną modelką w rolach głównych.

Podczas gdy internauci doszukiwali się kolejnych dowodów na domniemaną obsesję Hailey na punkcie Seleny, ta druga zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z social mediów.

Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych, bo to trochę głupie, a ja mam 30 lat. Jestem na to za stara. Ale bardzo was kocham i zobaczę się z wami wcześniej niż później. Po prostu muszę odpocząć od tego wszystkiego – oznajmiła Selena pod koniec lutego.

Cyfrowy detoks wykonawczyni przeboju „Calm Down” faktycznie nie trwał zbyt długo. Parę dni temu na oficjalnym profilu Seleny na TikToku pojawił się filmik, na którym gwiazda pokazuje, jak używa bestsellerowych produktów swojej marki kosmetycznej Rare Beauty.

Selena Gomez apeluje do internautów w sprawie dramy z Hailey Bieber

Makijażowy tutorial w wykonaniu popularnej aktorki i piosenkarki ma już kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Selena Gomez postanowiła skorzystać ze swoich gigantycznych zasięgów i w zamieszczonym pod nagraniem komentarzu zwróciła się bezpośrednio do swoich fanek i fanów.

Dziękuję i kocham was wszystkich tak bardzo. Jestem głęboko wdzięczna za każdego z was. Sprawiacie mi niewiarygodną radość – czytamy.

Zobacz także:

Na tym jednak nie poprzestała. Trzydziestolatka zdecydowała się dać jasno do zrozumienia, co myśli o olbrzymiej fali hejtu wylewającego się w ostatnich tygodniach na Hailey Bieber z powodu szeroko komentowanej afery.

Proszę, bądźcie milsi i weźcie pod uwagę zdrowie psychiczne innych. Jest mi ciężko na sercu i chcę tylko dobra dla wszystkich. Z całą moją miłością – oznajmiła Selena.

Myślicie, że internauci posłuchają jej apelu o większą życzliwość wobec żony Justina Biebera?

Selena Gomez przerywa milczenie na temat dramy z Hailey Bieber / tiktok.com/@selenagomez